3 pot kokain HCL nagy hozamban kínai prekurzorból?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A szintézis

A termék egyik példája a sok közül

Ez jelenleg újszerű ötlet az én fejemben, de az előanyagok/hozam aránya sokkal hatékonyabbnak tűnik, mint a technika előtti. Nem olvastam ezt mostanában, de emlékszem, hogy azt gondoltam, hogy a folyamatos folyamatot ki lehetne küszöbölni a szakaszos folyamatra való átállással, és emlékszem, hogy kutattam, és -40 ° C volt a szárazjég alsó tartománya
Csak szeretnék egy párbeszédet nyitni a témában és megbeszélni veletek. 🧑‍🔬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Lehet, hogy valamit mégis tudna még jobban elmagyarázni, hogy mit szeretne elérni? Kokaint szintetizálni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nyilvánvalóan nem én. Valaki, aki rendelkezik az ehhez szükséges tudással és felszereléssel, azt mondaná, hogy a szintézis ugyanannyiba kerül, mintha csak úgy megvennénk az utcán. Egy átlagos hobbistának könnyen 20x annyiba kerülne, hogy eljusson egy tropán alkaloid szintézisének ezen a pontján. A barátaim leginkább a postai kézhezvétel miatt aggódnak. 📬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Király! Egyetértek - nagyon sokba kerülne a szintézis, és 2019-ig nem is volt lehetséges. Bárcsak segíthetnék a barátodnak az aggodalmában. Csak egy ötlet, hogy hol kezdje: mit ír az MSDS lap a vegyi anyagról? Szintén az Alibaba szállítmányozójának más ügyfeleknek és véleményeknek kell lennie. Az én tapasztalatom az, hogy elég jól tudják, hogy mik a kockázatok, mivel a vásárlásnak van némi védelme, és árthat nekik. Ha azt mondják, hogy nincs gond, akkor jó.

Ettől függetlenül nem lenne klassz, ha egy élesztőbogárban szintetizálhatnánk kokaint? Bioszintézis, de ugyanaz a végtermék. Ezt csinálják az emberek. Hamarosan valósággá válik, és kereskedelmi szempontból életképes lesz.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az MSDS szerint elég csúnya, és egy egész vegyvédelmi ruhát igényel a munka. Nem hiszem, hogy a kínaiakat túlságosan érdekelné az amerikai jog. Ezek vállalatok, és ha egy kínai állampolgárt amerikai bűncselekménnyel vádolnak meg, akkor az nem ér semmit, ha nem lehet kiadni. Ezek a vegyi üzemek sok közvetlen prekurzort kínálnak, de nem rendelkeznek kifejezetten amerikaiak által készített felülvizsgálatokkal. Nemrégiben láttam néhány cikket arról, hogy néhány tudós CRISPR-módosítással módosított egy ausztrál dohánynövényt, hogy bioszintetizálja a kokaint. Ha ilyen tudást és felszerelést alkalmazol, úgy járhatsz el, mint a kínaiak, és egyszerűen megsértheted a szabadalmat. 🤔🤷
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kellemetlen vegyi anyag? Veszélyes öltöny? Dang mit készít a "barátod"? Ne válaszoljon he he. Elképesztően hangzik. Szóval csak azért, mert csúnya, még nem jelenti azt, hogy problémát okozna. Az eladónak kell betartania a csomagolási követelményeket. Nagy bizalom kell feléjük, hogy megfeleljenek, különben a kínaiak szerintem egyszerűen másként címkéznék fel, és azt mondanák, hogy "nem kell aggódni, nem kell aggódni". Az a tény, hogy nincsenek amerikai vélemények, azt mondja nekem, hogy még barátaik sincsenek ott, hogy hamis felülvizsgálatot hozzanak létre. Úgy hangzik, mint egy no go amigo sajnálom, hogy ezt mondom. Van más szolgáltató, akinek van véleménye? Talán nem, ami biztos megerősítés.


Teljesen fel a mon ami. Mi is ezt csináljuk, csakhogy egy ilyen természetesen előforduló génre nincs szabadalom, és nem is lehetne. Ha lenne, szeretnél te lenni az, aki beadja a szabadalmat, és megpróbálná érvényesíteni? Vicces vicc. Ha ha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Évekkel ezelőtt gombatermesztő voltam, és olvastam a szabadalmakról. Félretájékoztatva. Egy copy paste az Ön számára;
e United States Patent and Trademark Office (USPTO) növényszabadalmakat ad ki új és különböző, nemesen szaporított növényekre, valamint használati szabadalmakat a szabadalomra jogosult találmányokra, beleértve a géneket, tulajdonságokat, módszereket és növényi részeket. aug 25, 2021
4bxYm9Kt3k

https://www.uspto.gov ' szabadalompolitika

Növény- és növényfajta-oltalom | USPTO

 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
PVP-k. Teljesen fent van rajta, és emlékszik, amikor létrehozták a megkülönböztetést, amikor megpróbálták a mérnöki szabadalmakat a biológiához igazítani. Ezt megelőzően volt a Taq polimeráz esete, amelyet 10 millióért történő eladás után szabadalmaztathatatlannak nyilvánítottak, mert természetes gén volt. Bár egy GMO növény szabadalmaztatható, a védelem az elvégzett munkára, lényegében az egyedi genom tulajdonságaira terjed ki. Egyetlen természetesen előforduló gén sem szabadalmaztatható, mert hát, az természetesen előforduló. Mindezek alapján úgy veszem, hogy Ön az USA törvénytisztelő polgára. Én nem vagyok az. Joghatósági MFers! Úgy néz ki, hamarosan termeszteni fogok magamnak egy kis kokaint. Ha fel tudnánk tölteni THC-vel és peyote génekkel, az tökéletes lenne. Benne vagy? Mi legyen a neve? Én a maricocabaccoyote-ra szavazok.

Király lenne, ha megpróbálnánk szabadalmaztatni egy kokaintermelő organizmust. Az nem probléma.
 
Last edited:
Top