3C-P-ből 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Szia, megnéztem ezt az új márkás vegyi anyagot, és azt kell mondanom, hogy nem tudok semmit a kémiáról és az izomertervezésről, de ez úgy néz ki, mint amit im keres, kivéve, ha a dózis nagyobb súlyú, hogy a blotterbe helyezze

Szóval, a kérdésem az, hogy tudunk-e csak hozzáadni egy benzaldehid gyűrűt a molekulához és átalakítani a képzeletbeli új vegyszerre? csak hogy tudjam, tetszik ez a 2cb helyettesítő, de szeretném, ha 1k erősebb és aktívabb lenne az UG dózisoknál, mint az MG dózisoknál.

A vita nyitott XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
A 2C-típusú PEA-kkal ellentétben a 3C-típusú szerkezetek amfetaminok, nem egyszerű fenetilaminok, és tudomásom szerint az N-orto-hidroxibenzil-rész hozzáadása nem növeli a hatásukat in vivo, tehát ne is álmodj x1k vagy 3 nagyságrendű ugrásról, ez még a 2C-k esetében sem áll fenn, az NBOM-ok/NBOH-ok legfeljebb 10-20-szor erősebbek (néhány kivétel azonban létezik).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
elnézést nem a benzéngyűrű vagy a benzaldehid hozzáadása az a dolog, amitől a 2cb MG-ről UG adagokra ugrik?
így thinkin a logika és a tudás úgy tűnik, hogy ez nem fog működni, mert ez amfetaminok és nem feniletilaminok?
Tehát ez befolyásolja az átalakulást egy nbome nboh-nál.

Bocsánat im tényleg noob ebben a nem is tudom, hogy ez az egyik vagy a másik
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

Szeretnék egy nagyon apró kis dolgot, amit könnyen elrejthetek, és több ezer adagot készíthetek, amikor megállok.
(plusz olcsóbb, mint a tripták és igen, im Indiából).
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Frissítés lehet ez?

2VcrFiPOHT
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Ahogy már mondtam, ne várjon sokat a helyettesített amfetaminok NBOMes/NBOH-jától.
A Proscaline-NBOH-tól azonban lehet némi nyereség, próbálja ki, és tájékoztasson minket.
 
Top