Looking for a vendor 3CMC/3MMC szállítót keresünk!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Úgy tűnik, hogy az előző szálam nem volt sikeres, így itt vagyunk újra. Szeretne vásárolni 3CMC vagy 3MMC, ömlesztett rendelések, szállítás az EU-ba.

Elegem van a csalókból, úgyhogy ha bármilyen szándékod van, kérlek, légy szíves és finoman f.cuk off. Már túl sokszor átvertek itt, escrow módon vagy sem.

Szóval itt vagyunk, várom a pm-eket, leginkább a minőség érdekel, így ha van, amit kell, akkor megegyezhetünk. Minta a termékedből szükséges. A minták fizetősek lesznek ( nem vagyok egy fukar, aki ingyenességet keres).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
készítette a saját bro akkor 1kg u kap max 600 € nem 3k € vagy több
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Bárcsak ilyen egyszerű lenne... Ha valakinek van egy kémikusa, akit bérelhetünk, akkor kitalálhatunk valamit :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Szeretnék hallani jó 3mmc szállítóról is. :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Van egy számod vagy valami, amin elérhetlek?
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Úgy tűnik, a szerencsém nem csodálatos, még mindig keresem, TOP minőségű anyagot akarok 3CMC (3MMC is lehetőség, de a második), nem fogok zavarni a gyengébb minőségűekkel. Néhány lengyel dudes, hogy küldött nekem üzeneteket, testvérek kérjük, használja a google translate vagy valami, én nem tudom, mit mondtál polska sem google translate, használjuk ugyanazt a nyelvet, ha azt akarjuk, hogy ugyanazt az eredményt (pénz), köszönöm.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Megtalálom neked barátom ne aggódj
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
3mmc u nem találtam Lengyelországban az első.
3cmc sok laboratórium lengyelországban készült piszkos szar vagy valamikor készült üveg, de nem ugyanaz a magas, mint volt a nedeland, amikor legális volt. Ha azt akarod, hogy ez a saját magad egyszerű
 
Top