Question 3cmc hatás

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Helló barátok ☺️😊 tudhatom, hogy mi a 3cmc klinikai hatása?
Szeretném tudni, hogy milyen hatásokat okoz és milyen mellékhatásokat, kérem 🙏
A kérdésem annak szól, aki kipróbálta.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Pozitívumok: Energia, néhány éjszakát el lehet tölteni alvás nélkül, csak bulizni vagy dolgozni, ha szükséges. Alacsony dózisok fokozhatják a koncentrációt és a termelékenységet, azonban ügyeljen arra, hogy az eufória küszöb alatt maradjon, ha átlépi azt, a termelékenység a szakadékba zuhan. Nekem személy szerint nagyon kis dózisoktól a figyelmem a részletekre és a megfigyelőképességem megőrül, minden részletet szupergyorsan el tudok képzelni, például ha egy tömeget nézek, minden apró részletet észreveszek, hogy melyik ember mit visel, milyen színeket, milyen mintákat látok a mozgásukban, stb. Az eufória rövid, 10 perc, maximum 15, a probléma az, hogy amikor már élvezed, akkor kezd elhalványulni, így újabb adagot kell szippantanod. Fokozza a nemi vágyat és a kitartást, felszínre hoz néhány rejtett vágyat, és ez néhány ember számára nem igazán szép a nyilvánosság előtt :))
Negatívumok: Károsítja az orrodat, sok változatot kipróbáltam különböző szakácsoktól, nincs olyan 3cmc htere, ami nem égeti meg az orrodat. A késztetés az újradózisra valós, a legtöbbször az összes készletedet elfogyasztod. Szárítja a szervezeted a folyadékot, így a hidration kötelező. Néhányan pszichózisba esnek, de ahhoz, hogy ez bekövetkezzen, komoly mennyiségű drogra és néhány alvás nélküli éjszakára van szükség. Elveszi a gátlásaidat, és olyan dolgokat teszel vagy mondasz, amiket természetesen nem tennél, ezért tartsd észben, hogy ne vedd be, és ne legyél rossz emberek között. Miután befejezted a drogot, szédülhetsz, remeghetsz és nem tudsz aludni, a legjobb módja ennek enyhítésére, hogy beveszel egy benzót közvetlenül azelőtt, hogy befejezed a drogot, és elszívsz egy kis marihuánát is, úgy fogsz aludni, mint egy baba, és nem lesznek mellékhatások másnap.

Vigyázz, ha alkoholt is iszol, a legjobb, ha nem kombinálod, én általában két-három pohár fehérbort iszom éjszakánként, valahogy a hatások szinergizálódnak, mint 1+1=3, a mámor erősebb lesz, de a fejed is nehezebb lesz. A legérdekesebb dolog az, hogy másnap egyáltalán nincs másnaposság, ne kérdezd, hogy hogyan, de ha másnapos vagy x mennyiségű alkoholtól, anélkül, hogy ezt a gyógyszert szednéd, ha ugyanannyi alkoholt vagy még többet használsz 3cmc-vel kombinálva másnap alvás után nulla másnaposságod lesz.

Összességében ez egy tisztességes drog, de vannak jobb alternatívák az biztos, ha választanom kellene ez és a kokain között, akkor őszintén ezt választanám ( egy minőségi változat az biztos). Azonban a 3MMC jobb, legalábbis számomra , egyesek jobban szeretik a rohanást, én inkább az eufóriát szeretem, és mivel nem találok megfelelő 4MMC-t az isten szerelmére, a 3MMC a fészek számomra ebben a pillanatban.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Köszönöm szépen a segítséget, szükségem volt erre az információra, hálás vagyok neked.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Úgy értem, hogy ez adott, valószínűleg kipróbálta. De mit mondanál u hiányzik a 4mmc készült itt?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Eufória, amit találtam, kevésbé volt eufórikus, mint amit 3 mmc voltam...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Tehát u úgy gondolja, hogy az itt népszerűsített 3mmc szintézis és ezáltal a 3mmc kiváló ? Hmmm ki kell próbálnom ezt, és meglátjuk. Úgy értem, soha nem próbáltam pre ban 4mmc-t, de próbáltam preban 3mmc-t, és félelmetes volt, így.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf értetted? én azt mondtam, hogy amit 4mmc-t eddig vettem erről a fórumról, az szar volt. alcked euphoria....
 
Top