Question 4′-metil-propiofenon $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Néhány nappal ezelőtt 100 ml 4′-metilpropiofenont vásároltam körülbelül 100 dollárért. Ma azonban egy barátomtól megtudtam, hogy Oroszországban 1 liter 4′-metil-propiofenon ára 210 dollár körül van. Kíváncsi vagyok, hogy a szakértők miért ilyen jelentős az árkülönbség.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Azt hiszem, van ilyen ár egy ömlesztett. Mindazonáltal rendkívül magas áron vásárolt. 100 ml 100$-ért - úgy hangzik, mint egy vicc. Vannak hirdetések 50-80$/L áron a BB fórumon.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük a meglátásait.
Nagyra értékelem. Most valami másra vagyok kíváncsi. A Németországból és Kínából származó 4′-metilpropiofenon minősége jelentősen befolyásolja a végeredményt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kétségeim vannak afelől, hogy van-e jelentős különbség. Mindazonáltal mindig gond nélkül tisztíthatja az előanyagokat saját maga.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ezt ma néztem meg, vajon elég jó lesz-e a műszaki fokozat?
Van egy cégépület, ahová szállítani kell? mivel a hivatalos forgalmazók úgy tűnik, hogy válogatósak...
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nem hivatalos eladótól vásároltam, és senki nem kérdezett semmit.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Az Ön 100 ml-es palackja a Sigma-Aldrich-tól származik, amely a világ egyik legdrágább vegyianyag-szolgáltatója. Ők főként akadémiai kutatókkal üzletelnek, akik valaki más pénzét költik. Emellett dokumentációval és hírnévvel jár, amiért Ön fizet. Nincs ok arra, hogy Kína ne tudna hasonló minőségű, ilyen egyszerű vegyületet előállítani az ár 1/10-éért vagy annál is kevesebbért. Sokszor nincs sok különbség a minőségben az egyes osztályok között a mi céljainkra.
 
Top