4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Tudja, hogyan kell előkészíteni a 2b4ch kristályát toluolban való oldáshoz? Mivel eddig 2b4ch-t használtam por alakban, ami kész volt, most importált brómot fogok használni kristályban, és valamit kell vele csinálni, hogy kész legyen a felhasználásra, az utolsó kérdés a kristályosítással kapcsolatos kérdés. amikor a cmc-nket 80 fokon néhány percig főzöm, mennyi vizet kell hozzáadni 1 kg 2b4ch-hez, feltételezve, hogy a hatásfok 60%? Esetleg jobb ha alkoholt adok hozzá?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ennek nem sok értelme van, mivel úgy emlékszem, hogy a paraklórfenilbromoketon szilárd és "importált bróm egy kristályban" Nem tudom pontosan, hogy mit akarsz, de arra céloztál, hogy a keton már brómozott és a bróm a két egyetlen folyékony elem egyike a r.t., de a legfontosabb, hogy tudnod kell, miért van rá szükséged (idk).... Én nem használok toluol, így fogalmam sincs, de sok vizes mosást tanácsolnak, és az alkohol biztosan elrontaná a kidolgozásodat, ahogy el tudom képzelni.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
másképp magyarázza el. Legutóbb 2b4ch porban kaptam, és átlagos minőségű volt, ezúttal 2b4ch kristályban fogok kapni, mire van szükségem ezzel a kristállyal, mielőtt a 2b4ch toluolban történő extrakciója megtörténik?
 
Top