5cladba marad olajos ez normális ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Szia remélem, hogy kapok egy kis információt az 5cladba Én már kész a termék a reakció után én már elválasztott az olaj a víztől, majd öntöttem egy pyrex sütőedénybe kristályosítani, de ez dosnt úgy tűnik, hogy kristályosítani ez normális lehet,én még mindig használni olaj formájában, és erős legyen 100g-1kg levéllel
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Az 5cl olvadáspontja 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Úgy értem, hogy ha az időjárás meleg vagy hő alkalmazása esetén nem marad szilárd
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Amikor befejezem a terméket annak olyan, mint egy gloopy olaj . Van valami tanácsot tudsz ajánlani, hogy kristályosítani tudom . Ha tudna ajánlani egy lépésről lépésre, hogy hogyan csinálja, akkor nagyra értékelném.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wow 100g to 1kh őrült mennyiség..Én 17ishg to 1LB-t használok. Az emberek imádják ezt. Amikor megkaptam az olajos cuccot, lefagyasztottam és ebből a formából használtam. Könnyebb vele bánni. Aztán felolvasztom everclearrel. Nagyszerűen működik olajosan vagy szilárdan. A lényeg, hogy úgyis fel kell olvasztani, hogy eloszlassa a leveleken.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Igen dobja a fagyasztóba vagy a hűtőszekrénybe. Sok szintetikus kannaboidnak alacsonyabb a bpontja, mint a nappali kokainnak. Más szóval 160 helyett 80 fokon olvad meg. A szobahőmérséklet óriási szerepet játszik ezen vegyületek tárolásakor.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Megkérdezhetem, hogy használtad-e az online árusított 4 összetevőből álló készleteket. Megpróbáltam, és maradt valami barnásfehér joghurt kinézetű nedves ragacs. Megszáradt, de nulla hatása van a vásárlókra, amikor használják.
 
Top