5f-adb hatások, időtartam és elvonások?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit!

Azt tervezem, hogy 100g 5F-ADB-t vásárolok. Sok tapasztalatom van az MDMB-4en-PINACA-val és a legtöbb JWH szintetikus kannabinoiddal. Azok számára, akik már próbálták az 5F-ADB-t, hogyan viszonyulnak a hatásai a hagyományos THC-hez? Továbbá, mennyi ideig tart a hatása?

Végül szeretném tudni, hogy mennyit kell belőle használni ahhoz, hogy függőség alakuljon ki, és milyen a sóvárgás.

Köszönöm mindenkinek a meglátásait!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hé, hé, hé!

Mindkettőt évek óta használom.
Az én kedvencem az 5cl, de annak még idő kérdése a minőség a tételből ebben az időben, aki a legtöbb tételek származnak prekurzorok én azt mondanám, hogy nagyon silimar egyáltalán
Ha tudod, hogy az elmúlt időben egy zöld , piros és egy fehér 5f adb tétel megy a világ minden táján ebben az időben 😂

Ha több infóra van szükséged pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Az 5F-ADB sokkal hatásosabb, mint a THC. A felhasználók gyakran számolnak be rendkívül intenzív és elsöprő hatásokról, beleértve az erős eufória érzését, a megváltozott észleléseket és egyes esetekben hallucinációkat.

A mellékhatások súlyosak lehetnek, és magukban foglalják a szélsőséges szorongást, a paranoiát, a zavartságot, az izgatottságot, a gyors szívverést, a magas vérnyomást, a hányingert, a hányást, és egyes esetekben a görcsöket vagy az eszméletvesztést. Hosszú távú pszichológiai hatásokról is beszámoltak, mint például a használatot követő tartós szorongás vagy depressziós tünetek.

A túladagolás kockázata jelentősen magasabb az 5F-ADB esetében. A túladagolás súlyos tünetekhez, például görcsrohamokhoz, szívrohamhoz vagy akár halálhoz is vezethet. A szűk terápiás ablak (az adagolásnak az a tartománya, amely a kívánt hatást eredményezi anélkül, hogy toxicitást okozna) teszi veszélyessé.

A hatások megjelenése általában gyors, a dohányzás, vagy a párologtatás után perceken belül bekövetkezik. A hatások időtartama változó lehet, de általában 1-2 órán át tart a csúcsélmény, amelyet egy hosszan tartó, akár több órán át tartó leállás követ. A teljes időtartam 4-6 óra körül lehet, de a maradványhatások, mint például a szorongás vagy a kellemetlen érzés sokkal tovább fennmaradhatnak.

Az 5F-ADB sokkal erősebb, és a THC-hez képest nagyobb a súlyos mellékhatások és a túladagolás kockázata. Hatásai intenzívebbek és kevésbé kiszámíthatóak, ami jelentősen veszélyesebbé teszi.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Én adtam meg két emberrel. Noooo tolarence és a tünetek nagyon ijesztőek ... és a mix 40gramm 60 g gyógynövény!!!vevery potens,egyébként ha valaki most helyes, hogy %-ban ez a mix kérem mondja meg nekem, hogy jobb legyen a tudásom!!!!. Köszönöm
 
Top