Ajándék a titkos kémia szerelmeseinek - néhány könyv, amely szerintem alkalmas lehet az Ön számára

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Örülök, hogy mindannyiótokkal találkozom, a titkos kémia szerelmese vagyok, korábban aktívabb voltam a Kaptárban, érdekel a titkos kémia, talán nem vagyok a legprofibb személy ezen a fórumon, de hajlandó vagyok megvitatni veletek a szerves kémiával és a gyógyszerszintézissel kapcsolatos kérdéseket.

Mindannyian hasonló hobbi miatt jöttünk erre a fórumra, úgy találtam, hogy sokan vannak, akiket érdekel a gyógyszerszintézis, és hajlandóak tanulni róla, de nem ismerik ezt a területet, így nem találják meg, amire szükségük van, sok könyv (mint például néhány könyv a bácsikától) vagy online cikkek néha nem pontosak, megosztom azokat a könyveket, amelyek szerintem alkalmasak a kémiára, szerintem alkalmasak a kémia szerelmeseinek a gyógyszerkémia megismerésére.

Az általam megadott letöltési linkek segítségével letöltheti a szükséges könyveket, de a biztonság kedvéért javaslom, hogy keressen rá a címre, és töltse le közvetlenül a kedvenc keresőmotorjából.

1. A legjobban ajánlott könyvem a rekreációs drogok professzor buzz,Ez a valaha írt legjobb könyv a rekreációs drogok előállításáról. Bőségesen illusztrálva tárgyalja az illegális kábítószerek titkos előállításához használt berendezéseket, technikákat és reagenseket. A kristályosításra, kromatográfiára, desztillációra és redukcióra vonatkozó eljárásokat a következő rekreációs kábítószer-típusok esetében adja meg.
Amfetaminok
Hallucinogének
THC
Fájdalomcsillapítók
Hipnotikumok, nyugtatók és nyugtatók
Részletes utasításokat tartalmaz a prekurzorok beszerzéséhez és előállításához. A munkaterületet illusztrált részletességgel tárgyalják, és további információforrásokat adnak meg.

Megtalálható és letölthető a The Hive archívumából


2. Tihkal és PiHKAL,Alexander Shulgin, a triptaminok és feniletilaminok bibliája nem szorul sok magyarázatra.

Az EROWID-ban találod őket


3. Amfetamin-szintézisek
Áttekintés és referencia kézikönyv szakemberek számára

Otto Snow az egyik kedvenc szerzőm, és könyve rendkívül speciális, az OxyCodone, LSD, amfetaminok, fenetilaminok, THC szintézisét és farmakológiáját tárgyalja.

Erről a linkről letöltheti az összes könyvét (a címre való kereséssel is letöltheti őket).

Otto összeállította a pszichedelikus amfetaminok, prekurzorok és redukciók ömlesztett előállításának legegyértelműbb szintéziseit. MDA, MDMA (XTC), DOB, TMA, PMA, MDEA (Eve), DOM (STP) és más népszerű stimulánsok, pl. metilkatinon, feneterminon, aminorex, efedrin. Könnyen olvasható, mégis, explicit, hardcore, pszichedelikus amfetamin kémia. pl. Methylcathinone és más pszicho-stimulánsok a listán nem szereplő vegyi anyagokból. Prekurzorok előállítása műtrágyából, fűszerekből, fakéregből, magvakból és olajokból. Sűrített fém és elektrolitikus redukciók. Redukciós és listás vegyszerek tömeges előállítása oldószerekből és a helyi barkácsboltban kapható közönséges vegyszerekből. Több száz reakció leírása, jelenlegi kábítószer-törvények és listás vegyszerek.


4. Otto Snow - LSD-25 & triptamin szintézisek: Áttekintés és referencia kézikönyv szakemberek számára (1998)

Az LSD szintézis nagyon nehéz, ezt a könyvből megismerheted,A könyv a legátfogóbb referencia kézikönyv az LSD-25 szintéziseiről. A reakciókat leírják, beleértve a Task Force Report áttekintését is: Kábítószerek és kábítószerrel való visszaélés, megjegyzések és tanácsadói tanulmányok. A reakciók közül sok szerepel: N,N-dialkil szubsztituált lizergamidok szintézise. A Curtis-reakció. D-izo-lizergsavhidrazid előállítása; d-izo-lizergsav-azid; d-izo-LSD.

5. A titkos kábítószer-laboratóriumok felépítése és működtetése.

Ez a könyv nem a kábítószer előállításáról szól, hanem arról, hogy megtanítja, hogyan kell felállítani egy laboratóriumot, és megmutatja a titkos kémiai kísérletek néhány tanulságát

Ez a könyv lépésről lépésre részletesen leírja, hogyan lehet titkos droglaboratóriumot létrehozni és működtetni - anélkül, hogy lebuknánk. A szerzőt az a szívből jövő vágy motiválja, hogy eloszlassa az amerikai emberek "drogokkal" kapcsolatos mélységes tudatlanságát, és az illegális kábítószer-előállító laboratórium működtetésének minden aspektusát feltárja: Jack B. Nimble elárulja, hogyan válasszuk ki a titkos droglaboratórium helyét, hogyan tüntessük el a nyomokat, milyen biztonsági óvintézkedéseket tegyünk, és mikor és hogyan állítsuk le a műveletet, hogy elkerüljük a sittet.Az egyik legfontosabb fejezet a Gyanús tételek beszerzése, mivel a vegyipari cégek gyakran figyelnek bizonyos reagenseket, és jelentik a DEA-nak a megrendeléseket, sőt, bizonyos vegyi anyagok esetében kötelesek is ezt tenni. A DEA emellett gyakran hajt végre "Sting" műveleteket, amelyek során hamis vegyipari vállalatokat állítanak fel, amelyek gyanús vegyi anyagokat értékesítenek, majd letartóztatják a vásárlóikat. Tehát a földalatti vegyészek számára elengedhetetlenül fontos, hogy tudják, hogyan lehet a gyanús vegyi anyagokat a barkács-, élelmiszer- és autóalkatrész-boltokban árult mindennapi termékekből kinyerni! Jack B. Nimble elmondja, hogyan lehet kivonni a szafrolt, a fő összetevőt, amely számos metiléndioxi drog, például az MDA, MDMA, MMDA, "EVE" stb. szintéziséhez szükséges, a sassafras olajból, amely recept nélkül kapható az élelmiszerboltokban és a gyógyszertárakban; efedrin és más jó amfetamin-előanyagok az "asztmagyógyszerekből"; jó minőségű éter a "kiindulási folyadékból"; kloroform a "folteltávolítóból"; és az általában nehezen beszerezhető tetrahidrofurán a "PVC csőtisztítóból"." Ebben a fejezetben a szerző azt is tárgyalja, hogyan találjuk meg a szükséges vegyszerek "törvényes" felhasználását, és hogyan rendelhetjük meg őket a szokásos vegyianyag-ellátóktól. A szerző azt is tárgyalja, hogyan lehet hétköznapi tárgyakból saját üvegárut és egyéb laboratóriumi felszerelést előállítani. Kitér a tabletták, kapszulák és az illegális kábítószerek egyéb csomagolási módszereire is. a könyvben leírt titkos laboratóriumokat nem feltétlenül illegális pszichoaktív drogok előállítására kell használni - háborús vagy túlélési helyzetben gyógyszerek és hasznos vegyi anyagok előállítására is használhatók.


Ha kezdő vagy, akkor ezek a legjobb tartalmak, amiket keresel

1. Khan Academy. Tanfolyamok értékű információkat tanít könnyen és interaktívan, ingyenesen. Iratkozz fel a kémia és szerves kémia tanfolyamaikra.

2. Scribd. Korlátlan hozzáférést biztosít tankönyvekhez, tudományos cikkekhez és folyóiratokhoz, a felhasználók által feltöltött dokumentumokhoz, valamint a szintézisről és kémiáról szóló kereskedelmi és underground könyvekhez. Nagyjából minden elképzelhető tankönyv megtalálható ott.

3. Erowid kémiai archívum, és a Rhodium Archives.

4. sciencemadness.org
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Üdvözlöm és köszönöm a hasznos tippeket! A titkos kábítószer-főzésről szóló minden könyv minden olyan része, amely a prekurzorok/reagensek beszerzésével kapcsolatos, tökéletesen haszontalan azonban, mivel a legtöbb jogi kiskaput a hatóságok már régóta betömték. Sok országban már nem találsz efedrint semmilyen vény nélkül kapható gyógyszerben, kénsavas lefolyótisztítót nem árulnak, a sassafras olaj már biztosan nem ellenőrizetlen, stb stb stb.

Mind Fester bácsinak, mind Buzz professzornak nagyon rossz híre van az általam lakott fórumokon. De PB könyvét soha nem olvastam. Azt mondod a hozzászólásodban, hogy megtalálható letölthető a The Hives archív oldalon , de én nem találom?
Megtennéd, hogy belinkeled a letöltési lehetőséget?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Igazad van, a könyvekben szereplő technikák közül sok elavult, azért küldtem el ezeket a könyveket, hogy tájékoztassam az érdeklődőket [a korszak fejlett technikáiról] és a gyógyszer- és kémiai szintézis alapjairól, szerintem a kémia egyik vonzereje, hogy mindig fejlődik, például ha nem találsz efedrint, talán megpróbálhatod szintetizálni az efedrint a brómfenilacetonból, nem szükséges efedrint használni a met szintetizálásához, a P2P és a P2NP is népszerű prekurzorok, megoszthatod ezt a tudást a barátaiddal ezen a fórumon, amennyire tudom, sokan vannak ezen a fórumon, akik szakértők.

Unclefester munkájában van néhány hiba, különösen az elektrokémiai szintézis és az LSD szintézis terén, de ritkán hallottam, hogy bárki kritizálta volna a Recreational drugs by professor buzz könyvet, és én magam sem találtam ebben a könyvben komoly hibákat, talán mert túl régi, lehet, hogy van benne néhány téves tartalom, amit akkoriban helyesnek tartottak.

Letöltési linkek

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/archive/recreational.drugs-professor.buzz.pdf

Ez egy egyértelmű weblink, ezért kérem, legyen óvatos!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Köszönjük! Nagyon segítőkész és hozzáértő fickónak tűnik.
Soha nem láttam részletes kritikát Buzz professzorról, inkább a "ez a reakció olyan egyszerű, hogy még Buzz professzornak sem sikerül elbaszni" stílusban. De ilyen mogorva, rosszmájú kommentek mindig is lesznek.
Ami pedig Fester-t illeti, gyönyörködhetsz ebben a kis gyöngyszemben, ami a közte és az egyik ellenzője között zajló beszélgetésből született:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/eleusis/eleusis.vs.fester.html

Szerintem Fester nyeri ezt a meccset. A kritika kicsinyes és túlhangsúlyozott.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Köszönöm, hogy ajánlottad az oldalt, ez egy mesterek közötti sparring meccs, mindegyik kémikus próbálja magát nagyobbnak bizonyítani, szerintem ez nagyon értékelendő és sokat lehet tanulni a beszélgetéseikből, az én szememben Eleusis vagy Zwitterion, Unclefester mindannyian gyógyszerhősök, néhány cikkük még mindig referencia értékű, különösen a szintézisben dokumentált hibáik, amiből a kezdők is tanulhatnak, Eleusis önéletrajza is nagyon érdekes, hasznos cikkeiket reprodukálni fogom, hogy minél többen láthassák.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Nos, örülök, hogy néhány régi méhecske még mindig itt van. Már egy ideje távol voltam a valóságtól... lassan és biztonságosan kezdek vissza... Azt hiszem, lehet, hogy elfelejtetted Strike Total Synthesis című könyvét az olvasandó könyvek listáján. Néhány dolog talán elavult, igen, de a kémia az kémia és szórakoztató... ha egyszer elkezded, soha nem tudod abbahagyni!
Méhbiztonság
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Örülök, hogy találkoztunk, remélem, hogy ez a fórum olyan aktív lehet, mint a Kaptár volt egykor a mi erőfeszítéseinkkel

Természetesen Bee safe
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Köszönöm Lee bácsi :) Azt hiszem, ez így van. Peeps érdekli, és a fórumok a hely a pozitív vita, hanem a tudás egyesítésére is, hogy mindenki biztonságban legyen.
 
Top