A csomagok küldésének jó módja ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Szia!
Tehát basicaly én kezdtem a saját kis vállalkozásom, és próbálom kitalálni, hogyan lehet biztonságosan érzékelni a csomagokat, így ott van a kérdésem :
Mi a véleménye szerint a legjobb postai szolgáltatás, hogy a hajó országon belül, mint nem a külföldi országok, gondoltam a Mondial Relay használatával Fake név és cím (én létrehozott egy véletlen cégnév és vett egy véletlen cím), fog működni ? Egyelőre csak c-liquidekkel dolgozom, biztonságos a küldés és ha nem, akkor miért ?
További szép napot kívánok.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
A DPD a legjobb a belső levelezéshez, a DHL a legjobb a nemzetközi levelezéshez. A DPD-vel használhatja a drop shopokat, ahol Ön leadja a csomagját a legközelebbi drop shopban, majd a címzett megkapja a sajátját a legközelebbi drop shopból. A C-folyadékot rendkívül biztonságosan lehet elküldeni, pontosan ugyanúgy néz ki/érződik és röntgenezik, mint egy normál Eliquid csomagot.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Mi az a C-folyadék ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Szintetikus kannabinoid eqliuid a párologtatáshoz
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Nos, először is köszönöm a válaszát. Szeretnék további kérdéseket feltenni, ha nem bánja.
Mi a túra legjobb tanács a feladó infókhoz, nem vagyok hülye, hogy sajátot írjak, de elég, ha csak egy általam kitalált cégnevet és egy véletlenszerű címet írok ? Szintén azt akartam, hogy szórólapok én tennék a csomagban az áru valamit a márka rajta, és dolgokat, hogy úgy nézne ki, mint egy rlly legális csomag, tartsam meg ezt az ötletet, vagy dobja el ?
Ha van még tanácsokat én bé hálás lennék, én szeretem, hogy a tapasztalatokat magam, de én inkább nem kapnak el a folyamat során.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Csak készítsen egy valós hangzású címet, győződjön meg róla, hogy az irányítószám azonban helyes, én szeretek valós címeket használni, és a számot olyanra változtatni, amely túl magas ahhoz, hogy az utcán legyen. Keressen egy olyan helyet, amely ugyanazon a címen több vállalkozásnak is bérel irodákat, és használja az ő címüket. Ez tényleg nem számít. Nem tudom, milyen országban élsz, de sok nem amerikai országban nem szaglásznak vagy röntgenezik a leveledet, úgyhogy csinálj, amit akarsz. Ahogy mondtam, csomagolja úgy, mint a normál elifolyadékot, ha a csomag elszakad, és a tartalma kiömlik a szállítás során, nem fogják valódi vizsgálatnak alávetni, csak vissza fogják ragasztani. Az embereknek szar dolguk van, és a válogató irodák nagy tempóban dolgoznak. A csomag belsejében lévő ujjlenyomatokat/szőrszálakat stb. is figyelni kell.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
A C folyadékok nagyon biztonságosan elküldhetők, úgy tűnik, mint más egyszerű folyadékok. A csomagoláshoz véleményem szerint két vagy háromszor vákuumozzuk, és minden alkalommal mossuk le alkohollal, hogy minden nyomot eltüntessünk, majd használjunk tejes zacskót a röntgensugárzás megakadályozására (a tejes zacskóról eltérő vélemények vannak, nem hiszem, hogy teljesen el tudja kerülni a röntgensugárzást, de a próbálkozás nem rossz). Ne feledd, hogy mindig használj kesztyűt, a kibaszott ujjlenyomat komoly problémát jelenthet. Ha már egyszer becsomagoltad a terméket, rejtsd el valami legális dologba.
A visszaküldési cím teljesen kitalált lehet, és így lehet a neved is, a vásárlónak gondja lesz, ha úgy dönt, hogy megadja a valódi címét, csak ne gondolj rá. Ha szórólapokat vagy matricát akarsz a márkaneveddel, akkor azt javasolnám, hogy a külső porszívókba helyezd őket, így minden együtt lesz és elrejti. Sok szerencsét! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Nem kérnek személyi igazolványt, amikor el akarja küldeni?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Győződjön meg róla, hogy az irányítószám megfelel ott terület, ahonnan szállít. Ne feledje, hogy a postai szállítók általában ismerik az összes nevet címeket és üzleti a területükön.
 
Top