A-olaj vs. mosópaszta?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hé!
Mielőtt a 4mmc szintézishez jutnék, szeretnék néhány kiváló minőségű amfetamin-szulfátot előállítani.

Tehát már kaptam néhány laboratóriumi berendezést, és alapvetően mind az amfetaminpaszta mosását, mind az A-olaj keverését megtehetem.

Mivel az A-olaj elég drága és nehéz is megtalálni, a kérdésem az, hogy lenne-e értelme mosni és tisztítani néhány amfetamin pasztát, ami sokkal olcsóbb...

Én legtöbbször minden speedemet acetonnal mosom és szárítom, de ha ezúttal ezt teszem, akkor szeretném 100%-ban kimosni, hogy tiszta végterméket kapjak.

Azt is fontolóra veszem, hogy kimosom, tekintettel arra, hogy meg akarom tanulni, hogyan moshatom ki a koffeint a szulfátomból, hogy jó minőségű terméket kapjak.

Mit tennél az idő és a pénz tekintetében, amit be kellene fektetnem?
Az amfetamin paszta szuper olcsó. Ha jó kínálatot találok, akkor a végeredmény elég jó lehet.

Greez
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Te magad válaszoltál a saját kérdésedre, hogy melyik a jobb. Ha koffeines pasztáról beszélsz, az a-olaj tisztábbat jelent, nehezebben vágható.
Ha szükséged van rá:
teszt
tisztítás
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx nem olvastam ezeket a kézikönyveket, a tisztítási folyamat elég érdekesnek tűnik, ha nem találok olcsó a-olajat, akkor ezzel fogok menni.

Sajnos nagyon sok vegyszerre és berendezésre van szükség a kezdetekben....
De szerintem egy idő után több célra is tudom majd használni a vegyszereket...

A homelabom folyamatosan növekszik 💊😅 de remélhetőleg hamarosan elkészül és elkezdhetek kísérletezni és termelni...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
hello,
vizes acetonnal az amfetamin-szulfátból nagyon jól eltávolíthatók a szintézismaradékok és a szintézis szennyeződések, a koffein kevésbé könnyen kimosható, ugyanez érvényes, ha IPA-t használunk.
használnak!!!
az amfetamin-szulfátból a koffeint legjobban destillált vízzel lehet kioldani!
ez egyszerű & nagyon nagyon hatékony, legalábbis az én tapasztalatom szerint!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tudna rámutatni erre vonatkozó bizonyítékokra? Laboratóriumi elemzésekkel előtte és utána.
Milyen módon történő acetonos mosásról van szó? Mindenki, akivel próbáltam, aki ezt tette, kimosta a terméket, és a folyamat gyengébbé tette, mint előtte.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
először is ki kell javítanom egy helyesírási hibát a hozzászólásomban, természetesen vízmentes acetonról és nem vizes acetonról kellene írni.
Nincsenek laboratóriumi elemzéseim.
azt kerestem, hogyan lehetne az amfetamin-szulfátból a lehető legegyszerűbben kiszedni a szintézismaradványokat & koffeint!
vegyészként, kémiai laboránsként stb. dolgozó emberek révén akadtam rá az acetonnal való mosásra.
a vízmentes acetonnal való mosás csak az amfetamin-szulfátot fucnionizálja!!!
nagyon jól oldja a szintézis melléktermékeket, szintézismaradványokat, koffeint!
minden más típusú amfetamin sót, azaz amfetamin-foszfátot és amfetamin-hidrokloridot is felold.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Minden attól függ, hogy u van - koffein bázis vagy koffein só. Az oldhatóság különböző lesz, és a só típusától függően. Ha van egy bázisunk, akkor acetonnal vagy DCM-mel öblíthetünk, ez elég lesz.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
120
Points
33
Deals
129
Az amfetaminpaszta olcsó, de amfetamintartalma elhanyagolható lehet. Tiszta amfetamin kivonásakor a tömeg több mint 90%-át elveszítheti.
Jobb, ha A-olajat vásárol, és azt szulfáttá savanyítja.
 
Top