Egy olaj

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Van valakinek egy egyszerƱ mĂłdszere arra, hogy az A olajbĂłl egyenesen a meth-re menjek, vagy ez egyĂĄltalĂĄn lehetsĂ©ges, elnĂ©zĂ©st a tudĂĄshiĂĄnyomĂ©rt. 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Igen, vannak módszerek, bår nem biztos, hogy az åtlagfelhasznåló szåmåra "könnyƱ".
Az egyik ilyen így néz ki:
1) Refluxolja az "A-olajat" kĂ©tszeres tĂ©rfogatĂș etil-formiĂĄtban (azaz 1:2 w/v) legalĂĄbb 24 ĂłrĂĄn keresztĂŒl, majd koncentrĂĄlja szĂĄrazra vĂĄkuum alatt.
2) RedukĂĄljuk az N-formil köztitermĂ©ket LAH-val THF-ben inert atmoszfĂ©ra alatt (nĂ©hĂĄny napig is eltarthat, amĂ­g befejezƑdik).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Köszönöm barĂĄtom, kivĂĄlĂł minƑsĂ©gƱ A olajat gyĂĄrtok, de most kaptam megrendelĂ©st a met, soha nem tettem korĂĄbban, de ha a BMK porbĂłl az A olajhoz jutok, nem lehet sokkal nehezebb 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
LehetƑleg közvetlenĂŒl a BMK-rĂłl a Meth-re, mint az amfetaminon keresztĂŒl, mivel az utĂłbbi mĂłdszer nem alkalmas a nagyszabĂĄsĂș szintĂ©zisre.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ye nekem megmutattĂĄk ezt az utat Ă©n foramiddal fƑzök Ă©s Formic 2. fƑzök Ă©n kicserĂ©lem a formamidot metil formamiddal vagy valami nem emlĂ©kszem a pontos nevĂ©re barĂĄtom
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Igen, ez leuckart, a formamid helyett hasznĂĄlja az n-metilformamidot.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ha az ampból meth-re akarsz åtmenni, 40%-os formaldehidet hasznålnék alkoholban hangyasavval, és refluxot...
 
Top