Question a DMT hatásairól

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helló világ, én tapasztaltam LSD egy ideje, és élveztem, hogy milyen szép ez a világ, és ki vagyok valójában, felfedezett sok mindent, és lett hobbik személyesen.
és a szobatársam azt mondta nekem, hogy a DMT a közvetlen vonat, hogy megtapasztalják NDE (halálközeli élmény) haha még azt mondta, hogy az isten létezik, de u az isten te vagy, akkor leszel unplugged, ez az igazi piros pirula, blabla, de mindent
valahogy bizalomgerjesztőnek éreztem, mert egyszer LSD-vel tapasztaltam NDE-t, nagyon ijesztő volt, mert úgy éreztem, hogy tényleg haldoklom.

Szóval a kérdésem az, hogy ti mit gondoltok az NDE-ről? szerintetek amit láttok, amikor dmt-t szedtek, az mind valós? vagy az egész csak kamu?

Egy ideig fekete kátrányt szedtem, elvesztegettem az éveimet, de az LSD-nek köszönhetően olyan pozitív lettem, mint még soha. és ha a DMT még pozitívabbá tehet, szeretném, ha kipróbálhatnám!

és köszönöm, hogy fogadta ezt a honlapot admin! értékelem, úgy tűnik, megbízható a letét miatt!

Üdvözlettel:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Hé, barátom!
A DMT közepes vagy magas dózisával bizonyos fokig megtapasztalhatod az NDE-t. Olvastál már erről részletesen? Ha nem, akkor tudok küldeni neked néhány nagyon érdekes szakirodalmat a témában.

Ha már volt NDE-d LSD használata közben, akkor nagy valószínűséggel az NDE-vel is ugyanezt fogod átélni, de egészen más "élményben" lesz részed, mint LSD-vel.

Hadd mondjam el a személyes tapasztalatomat: amikor DMT-t használtam, képes voltam kívülről látni az életemet és részt venni minden epizódban, amire emlékeztem és beágyazódott az asszociatív agyrostjaimba, megszilárdult a hosszú távú memóriámban. Volt egy probléma - az utazásom végtelennek tűnt, nem éreztem kellemetlen érzést emiatt, de nem tudtam irányítani az életepizódok közötti "átmeneteket", spontán felbukkantak a fejemben.

Írja le a HKÉ élményét?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szia Brain, elnézést kérek a késői válaszért.

Nem vagyok biztos benne, hogy ez egy tényleges NDE volt, éreztem feltétel nélküli szeretetet a fények által, és a fények olyanok voltak, mintha egy fényekkel teli alagúton haladnék át nagyon gyorsan. Még érzelmi érzéseim is vannak, amikor visszaemlékszem arra, amit láttam.
Ez hihetetlenül hangzik, és azt hittem, hogy azért volt, mert a fekete kátrány tönkretette az agyamat.
Csak egyszer tapasztaltam, de túl erős volt, és ez még az életemet is megváltoztatta, pozitívan.

Nos, miután láttam azokat a fényeket, még azt is megkérdeztem magamtól, hogy vajon Isten tényleg létezik? vagy csak egy hülye lettem, mivel ez annyira valószerűtlenül hangzik.
Mert a DMT által okozott HKÉ-ről keresgélek az interneten, főleg a youtube-on, és van néhány videó, ami grafikusan ábrázolja a HKÉ-t.
(úgy nézett ki, mint a buddhizmus jelei és mintái a youtube videón) és nem úgy néz ki, mint amit én láttam (a fények).

De a jó dolog az, hogy komolyan leszoktam a kemény drogokról, mint a met és a Black Tar, mivel mélyen hiszek abban, hogy van valami, és ez nem minden, amit most látunk, és
főleg, hogy annyira lenyűgöző, hogy az LSD használatával megkérdezhetem magamtól, hogy ki is vagyok valójában, mi is akarok lenni.
Természetesen nem hiszek benne (a fényekben, amiket láttam), mint egy őrült, csak egy kis hit változtatta meg az életemet, mintha pozitív ember lennék.

Ha a DMT megadja nekünk, hogyan érezted magad, akkor elég ijesztőnek tűnik, haha "az utazás végtelennek tűnt, nem tudtam irányítani az átmeneteket".
Ajánlod az embereknek a DMT használatát, ha megkérdezhetem?
Nem szórakoztató céllal, hogy jobban megismerjem magam.

És most jutott eszembe, hogy a szobatársam annyira megdöbbent, mivel azt hitte, hogy meghaltam haha.

Egyébként köszönöm szépen a válaszát,
szívesen elolvasnám a NDE-ről szóló szakirodalmat, el tudnád küldeni, ha nem vagy elfoglalt? tudasd velem :)

Nagyon köszönöm és üdvözlettel barátom,
Egészségedre!
 
Last edited:
Top