Actavis (promethazin és kodein)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlet BB közösség,

Nemrégiben egy barátommal kávéztam az Egyesült Államok déli részén. Ő 2009 óta a gyógyszeripar forgalmazási oldalán dolgozik. Amikor olyan szerencsés vagyok, hogy megemlíti a vállalkozását, úgy tűnik, mindig ezt az Actavis nevű, köhögés elleni szirup márkát próbálja megtalálni. Természetesen ezt a márkájú köhögésszirupot már nem forgalmazzák, és ma már (vagy úgy tűnik, hogy ma már) az egyik legkeresettebb/legritkább gyógyszer az Egyesült Államok déli részén. Úgy tűnik, hogy minden hip/hop és R&B zenész, akinek van pénze, kapcsolatban áll egy beszállítóval, de soha nem az eredeti, már nem forgalmazott Actavis caugh sziruppal. Ez majdnem olyan, mint a hip/hop világ quaalude-ja! Szívesen hallanám mindenkinek a véleményét arról, hogy hogyan lehet levadászni az eredeti receptet/készítményt, és (természetesen) szeretném, ha valaki megpróbálná előállítani és mindannyiunknak elmondani, hogy a szakemberek hogyan készítenék el ezt a visszavágást!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
helló 90% actavis körül hamisítvány, könnyű kapni szép hamis üres üvegek, az emberek tölteni valami hasonló és sok hülye rapperek beleesnek ebbe a csalás. hallottam őrült őrült árak üvegek készült, mint 10 évvel ezelőtt még lezárt, mintha beszélünk a bor ahah most már csak a gazdag flex, imho a hatás nem éri meg az árat
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Megéri az árát,azok a hamis palackok lehet, hogy van néhány kodein néhány lehet, hogy nem, de az biztos, hogy van néhány jó sovány palackok mindenhol minket,tudom, hogy valaki, aki eladja, mint 7 különböző márkák.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hét különböző márka? Jézusom, ez a fickó aztán tényleg ínyenc. Soha nem voltam ilyen típusú iparágban, de tanúja voltam, hogy egy maroknyi ember nagy pénzt keresett ezzel az üzlettel.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Soha nem értettem a hype-ot, ez csak kodein és promethazin, igaz? Amikor elkezdtem az opioidokba belekezdeni, nagyon magasra tudtam jutni a kodeinből, és szerettem, de egy idő után még a hatalmas dózisok és bármi, amit a potenciáláshoz hozzáadtam (prometh, benzók, alkohol stb.) Egyszerűen nem tudtam többé magasra jutni tőle. Olyan nagy dózisokat próbáltam ki, hogy nem volt értelme, hogy ne lépjek át egy erősebb opioidra.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Valódi gyógyszertári promethazint tudok biztosítani, ha valakit érdekel. Márka lehet Actavis vagy más hasonló. Got recipee
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Oh NICE! Nagyon érdekel... Ön beszállító vagy gyártó? Kérem, tájékoztasson az árakról és egyéb fontos információkról is, amelyeket fontosnak tart.
 
Top