Tanácsok arra vonatkozóan, hogy az amfetamin valószínűsíthetően biztonságos szintézisét hogyan végezheti el egy noob

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Helló csodálatos emberek, gondolom, hogy a legtöbben közületek profi kémikusok, vagy legalábbis magasabb szintű végzettséggel rendelkeznek ezen a területen.
Én nem. 16 évvel ezelőtt azon tűnődtem, hogy valaha is képes leszek-e valaha is saját amfetamint készíteni ( az elmúlt 20 évben minden nap újraértékeltem ennek a terméknek a hatásait). Abban az időben az egyetlen elérhető forrás az anarchista szakácskönyv volt, így távol maradtam tőle.
Mióta megnéztem egy videót ezen a fórumon, amely lépésről lépésre bemutatta a folyamatot, meglepődtem, milyen egyszerűnek tűnik. Kérem, valaki adjon tanácsot, hogy ezt egy óvatos, de tapasztalatlan személy biztonságosan megteheti-e (az élesztőt mindig csak személyes próbálkozásra szánnám). Továbbá, hogy nagyon világos legyek, nem érdekel a metamfetamin szintézis.
Minden tanácsot nagyon appriciated.
Egészségedre
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Egy kémiai ismeretekkel nem rendelkező személy is képes amfetamint szintetizálni. De nagyon kevés ember tudja elsőre jól megcsinálni. Ha nagyon igyekszik, néhány próbálkozás után nagyon jó eredményeket érhet el. A legfontosabb dolog a tapasztalat.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Próbáld ki kis léptékben, amíg meg nem kapod.Nagyon könnyű.Csak légy óvatos a higanykomponensekkel.Először győződj meg róla, hogy minden a lehető legbiztonságosabb.Kesztyű,laborköpeny,szellőztetés,szemvédelem.légzőkészülék,szemmosó állomás,vészzuhany,tűzoltó készülék.ha bármilyen segítségre van szükséged csak kérdezz.Sok szerencsét.
 
Top