Tanácsadás a kisléptékű szintézisek jogi fedezetével kapcsolatban

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Szia, új vagyok itt. Szeretnék belevágni a kisléptékű szintézisbe, főleg azért, hogy megtanuljam és élvezzem a saját termelésemet. Kezdőként arra gondoltam, hogy a "Legegyszerűbb receptek" részből kiindulva P2NP-vel, majd amfetaminnal fogok szintetizálni.

Nem szándékozom profitot termelni, csak annyit szintetizálok, amennyi a saját és a barátaim használatához szükséges. Ezért gondoltam, hogy érdekes lehet egy jogi fedezet egy nonprofit szervezet formájában, mint például egy "amatőr vegyész egyesület", amelynek célja az lenne, hogy legális vegyületeket szintetizáljon a kémia tanulásában érdekelt amatőrökkel. Úgy gondolom, hogy így könnyebb lenne megindokolni, hogy miért rendelek bizonyos reagenseket vagy prekurzorokat (például nitroetán vagy n-butilamin).

Ön szerint ez jó ötlet? Vagy jobb, ha létrehozok egy álcéget? Vagy megpróbáljak egyénileg rendelni? Európában (EU) élek, ha ez segít. Előre is köszönöm a tanácsokat!
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Szappant és illatanyagokat készít? Vásároljon néhány nem leírható illóolajat némi hihető letagadhatóság érdekében.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Ne essen abba a hibába, hogy azt gondolja, egy borító megmenti Önt.

Ezért gondoltam, hogy érdekes lehet egy jogi borító egy nonprofit szervezet, például egy "amatőr vegyész egyesület" formájában, amelynek célja a legális vegyületek szintézise lenne a kémia tanulása iránt érdeklődő amatőrökkel. Úgy gondolom, hogy így könnyebb lenne megindokolni, hogy miért rendelek meg bizonyos reagenseket vagy prekurzorokat (például nitroetán vagy n-butilamin).

Szeretném, ha ezt néhányszor újra elolvasnád, hogy megértsd, mennyire képtelenül hangzik. Nonprofit amatőr vegyész egyesület, amely nitroetánt vásárol.

A nitroetán forró. A nitroetán eladásokat a DEA felügyelheti még más országokban is. Amatőr vegyész egyesület vagy sem, ezeket a potenciális forró megrendeléseket külön kell választani egymástól.

Minél jobban szétválasztod a vásárlásokat, annál biztonságosabb lesz. Ha fedezetet keresel, a legközelebb a kozmetikai/személyápoló/parfümgyártás áll hozzá.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ugyanolyan problémás a nitrometán átvétele?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Nem ez egy közös üzemanyag-adalékanyag, és használják RC autók, bár a helyi korlátozások lehetnek az Ön számára nem vagyok biztos a törvényeket
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
nitroMEthán, nem annyira , nitroEthán IGEN !
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ez egy nagyszerű ötlet volt, bár úgy tűnik, hogy nem működött már próbáltam mindenféle patikai illóolaj illatanyagok meghal, és akkor kap zaklatott végül ez csak egy olyan dolog
 

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Végül egy kis mennyiségű nitroetánt rendeltem egy online szállítótól, aki nem kérdezett semmit a rendeltetésszerű használatról, és a címemre szállíttatta. Úgy gondoltam, hogy a birtoklása önmagában nem illegális, így ebben a pillanatban nem sértek meg semmilyen törvényt, amiről tudomásom van. Bár drága volt (100+ eur 500ml-ért); a nitrometán egy kicsit olcsóbbnak tűnik, de egyelőre nincs rá szükségem. Legközelebb n-butilamint és benzaldehidet fogok rendelni, nem biztos, hogy együtt rendelem meg őket, de valószínűleg egy barátom címére, biztos, ami biztos.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Valami hasonlót csináltam,egy kicsit túlzásba vittem, azt hiszem, bár. Nyitottam egy kutatócéget. Vállalkozási engedéllyel, meg minden. Nem volt olcsó, de a nyugalom megfizethetetlen!
 
Top