Maradjon mindig kapcsolatban a BB fórummal. Elem/mátrix.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Fragment-V22-01.jpg

Fragment-V22-02.jpg










Fragment-V22-10.jpg
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Nem érhető el iPhone-on?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
A legfontosabb, hogy a hírnöki profilját ne egy nyilvános szerveren, hanem a mi element.bbgate.com oldalunkon regisztrálja.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Fiókot közvetlenül az alkalmazásban hozhat létre, csak meg kell adnia a szerver címét, amelyen létrejön.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Köszönjük a legjobb munkát és megkönnyíti számunkra a dolgokat 💪🙏🤩
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nem tudok bejutni a linkkel és próbáltam az alkalmazásban szükségem van a szerver címére tud valaki postolni kérem
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Bejutottam, köszönöm!

Vannak olyan szobák, amelyekhez csatlakozni kell, vagy nem úgy, ahogyan azt használni fogják?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jól gondolom? Csak 2 szoba vagy?
 

Attachments

  • dFjf5D4klA.jpg
    dFjf5D4klA.jpg
    126.5 KB · Views: 404

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Igen, mostantól fórumértesítéseket fogsz kapni okostelefonodon, és nem maradsz le a beérkező üzenetekről vagy a fórumprofiloddal kapcsolatos egyéb említésekről.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Végre bejutottam, köszönöm bbgate
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ez egy érdekes ötlet, de lenne egy kérdésem az op-sec. Mi a push-értesítések funkcionalitása? Tudom, hogy a Sessionnek van egy gyenge pontja, hogy az LE a felhasználói azonosítót egy adott eszközhöz korolhatja, ha üzenetet küld az adott azonosítóra, és a push-értesítést a Google szerverein keresztül időzíti.

A Session ezt úgy kerüli meg, hogy letilthatja a Google értesítéseit, és teljes mértékben a decentralizált kommunikációs hálózatukra támaszkodik, a sebesség és a megbízhatóság rovására (az értesítések akár órákig is eltarthatnak, sőt néha egyszerűen nem mennek át).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nincsenek teljesen biztonságos rendszerek. Minden magát biztonságosnak nevező eszköz még mindig kompromisszumot jelent a biztonság és a kényelem között. Azonban ésszerűen kell eljárni, és nem szabad olyasmit kitalálni, amit a LE soha nem fog megtenni, mivel az Ön által leírt megoldás hatástalan.
Ha ennyire félsz a Google szolgáltatásaitól, használj speciális operációs rendszereket ezek nélkül.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ez teljesen érthető. Egyáltalán nem azt mondom, hogy ezt nem kellene megvalósítani. Egy késleltetett és megbízhatatlan rendszer az ellenkezője lenne annak, amit Ön csinál. Az azonnali értesítések lehetősége a fontos fórumtevékenységekről nagy áldás lenne az itt tevékenykedők számára.

Csak azért kérdeztem, mert ezt a kérdést már láttam korábban is megvitatva (és nem találtam gyorsan megfelelő válaszokat [lehet, hogy a dokumentációban vannak elásva] a Mátrix vagy a SchildiChat oldalain). Azt hiszem, ez végül is egy meglehetősen vitatható kérdés, mert ha a BB privát szerver kompromittálódik, akkor valószínűleg mindannyiunknak nagyobb problémái vannak, mint a push értesítések.

Csak így tovább a jó munkát!
 
Top