3,4,5-trimetoxi-benzaldehid beszállítóját keresem....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tud valaki ebben egyáltalán segíteni? Ideális esetben fél kiló - 1kg-ot keresnék, de akkor szükségem lenne nitrometánra is, azt hiszem, és ha nitrometánt veszek, akkor nitroetánt is kellene szereznem, szóval ha tudsz beszerezni bármelyik ilyen vegyszert, tudsz adni nekem egy buzzot...vagy dm-t
Éppen nátrium-etil-szulfátot próbálok készíteni és várom a nátrium-nitritemet a postán.
Arra lennék kíváncsi, hogy a nátrium-nitritet ki tudnád-e cserélni egy másik fém-nitritre? Rengeteg kalcium-nitritem van, ami itt kallódik - azt mondom, hogy kallódik, mert egy dupla kiszorítós rxn-ben készítettem, de akkor is - ott van. lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Micsoda? 3,4,5-trimetoxibenzaldehid, nitroetán, nitrometán vagy kalcium-szulfit. Az utóbbit igen, nyilvánvalóan, de a lényeg az, hogy szeretném elkerülni, hogy saját magam próbáljak nitroetánt desztillálni, ha lehetséges, ezért megpróbálok beszerezni belőle.
Amikor írtam egy részletes posztot arról, hogy mire van szükségem több vegyszerrel, mondván - "ez nagyon olcsó" tényleg nem kínál semmit.
Még azt sem jelzi, hogy mi az igazán olcsó, mivel több termék beszállítóit kérem.....
Kérem, tisztázza, és ha van megoldása számomra, kérem, bővítse ki a válaszát!
Köszönöm
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Hé srácok, iv volt néhány válasz, de ez mind a kg minimum, és én csak egy otthoni kémikus vagyok, aki nem akar eladni semmit senkinek. Csak néhány rxns-t szeretne elvégezni a pihkalból.
Inkább az, hogy egy egész kg nitrometánt kell vennem, ami megijeszt. Az annyi pénz, és nekem egyszerre ennyi nem kell!
Nem mintha rotovapot használnék, és így kis rxn-eket fogok futtatni...
Szóval kérem, ha kutatsz vagy akár eladsz ilyen területen, kérlek 🙏 ossza meg a szeretetet a saját fenetilaminok létrehozásának képességével. Ez egy felhívás minden otthoni vegyész számára, hogy gondoljon vissza arra, hogy milyen volt, mielőtt a prekurzorok voltak...

Még mindig szórakozom azzal, hogy megpróbálom szintetizálni a nitroetánt, de őszintén szólva, ha valaki eladná nekem mondjuk 100-250ml-t, az hatalmas segítség lenne annak érdekében, hogy elkészítsem az EGY termék közvetlen prekurzorát, amelyet egyszer el fogok adni. Amfetamin - csak a benzaldehid használatához, amelyhez itt könnyen hozzáférhetek, mivel hónapokkal ezelőtt vásároltam egy üveggel, amelyet még csak fel sem nyitottam.
Im nem szégyellem bevallani, a kilogrammos mennyiségek megrémítenek engem - ennyi készpénzt tenni egy rxn-be vagy akár egy rxn-sorozatba a saját személyes örömömre egy kicsit felelőtlen ezekben a mennyiségekben.
Ez különösen bosszantó, mivel elég nitroetánra van szükségem ahhoz, hogy felhasználjam az 500 ml benzaldehidet, de a terület, amelyen ténylegesen kutatni akarok, a 3,4,5-tmbenzaldehiddel kezdődik, amely nagyrészt nitrometánt igényel! Gah 😩
 
Top