• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Jól hangzik az a-olajból készült amfetaminok receptje?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Szia!

Mutattak nekem egy "alternatívát" a bázisom savanyítására metanol és aceton nélkül.
A nekem mutatott recept a következő volt:

- 2000 mL A-olaj (ph12)
- 3,060 mL metanol
- 440 g kénsav

Először minden terméket a fagyasztóba tettem.

Miután lehűlt, az A-olajat és a metanolt összekevertük.

Ezután fokozatosan hozzáadtuk a kénsavat.

Ez 7,7/7,8 ph értékű oldatot eredményezett.

Az elegyet ezután több részre osztva a fagyasztóba helyeztük.

A keverés befejezése és az utolsó adag fagyasztóba helyezése között 2-3 perc telt el, és a ph 8,1 körüli értékre emelkedett.

A hozam az alapanyag mennyiségével 1:2, tehát nagyjából a 2 L A-olajból 4 kg paszta jött ki.

Ettől függetlenül nem volt párologtatási szakasz.


Mit gondoltok?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

nincs avopration mert a fagyasztóba teszik, hogy paszta formában maradjon és ne fogyjon feltételezem.....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Szia, elnézést a késői válaszért....
Egyetértek veled a metanollal kapcsolatban, valószínűleg a jobb hozam érdekében volt. Ami a kénsavat illeti, még egy kevés hiányzott a ph csökkentéséhez! Volt már nálad kénsavas kanna? Egyáltalán nem olyan súlyú, mint a víz, sokkal nagyobb a sűrűsége.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nem hiszem, hogy tényleg van recept, vagy IPA-t használok, és beállítom a ph-t, amíg semleges nem lesz Nem hiszem, hogy ennyi oldószerre van szükséged.
 
Top