amfetamin berendezések

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Helló Üzenetet küldtem néhány szakértőnek, de nem kaptam választ a berendezések vásárlásával kapcsolatban, de nem kaptam választ? Tud valaki segíteni?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
szakértőink rengeteg munkát végeznek velünk :)

vásároljon, mit szeretne? milyen felszerelésre van szüksége?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Helló köszönöm a válaszát, küldhetek Önnek privát üzenetet?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Igen, de én nem vagyok szakértő; és a nyilvánosság előtt egy csomó srác megpróbálhat segíteni talán :)
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Csak szükségem van mindenre, hogy nagyobb léptékű dolgokat csináljak, így visszatartom, amíg az egyik szakértő vissza nem tér hozzám, tudom, hogy valószínűleg elfoglaltak lesznek a webhelyen, köszönöm haverom
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Az első ellenkérdés az lesz, hogy Ön is sikeresen elvégezte-e a szintézist laboratóriumi léptékben, és mindenben jártas-e már.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Megfelelő műanyag hordó, hűtés hordó a hordóban. kondenzátor egy csővel egy nagyobb csőben, a külső rész szilikonnal vagy valami más megfelelővel szigetelve a rendszerből, víz be- és víz kimenettel felszerelve, igazán egyszerű.
Vagy batch reacor ha a költségvetés engedi, Patton úrnak van egy remek szála róluk.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Helló haver, az igazság az, hogy valószínűleg ez az egyetlen dolog, amivel nem voltam érintett a drogkereskedelemben lol, de van egy nagyszerű lehetőségem, hogy nagyobb léptékben készítsek néhány dolgot, csak szükségem van valakire, aki meg tudja mondani nekem abszolút mindent, amire szükségem van ahhoz, hogy egy jó adagot készítsek nagyobb léptékben, és végigvezet a lépéseken, a költségvetés nem probléma, kezdő vagyok, de gyorsan tanulok, nagyra értékelném, ha kapnék valami szilárd útmutatást, nyilvánvalóan kezdetben kisebb léptékben próbálnám meg, de bárki, aki segít nekem ebben, nem bánom, ha adok nekik valamit
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Thank you mate please read my next post if u can help?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Bocsánat, úgy értettem az utolsó hozzászólásomat
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
beszéljen priv. írja meg, hogy mit szeretne ampereket vagy más anyagokat készíteni. Segítek befejezni az összes berendezést
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Szia. Más szóval, a semmiből egy nagy adagot dobunk ki, mintha süteményt sütnénk. Ez nehéz lesz, azt hiszem, még az itteni szakértők számára is, valójában olyan emberekre lesz szükséged, akiknek van tapasztalatuk abban, hogy egy nagy adagot dobjanak ki az ingujjukból, és ezt a te telephelyeden tegyék meg. Egyedül szerintem nem fogod tudni megcsinálni, anélkül, hogy kétségek merülnének fel a tanulási képességeddel vagy egyáltalán a képességeiddel kapcsolatban. Vedd fel közvetlenül a kapcsolatot a szakemberekkel, mondd el, hogy mi van és mit szándékozol csinálni, talán van megoldás.
Sok szerencsét kívánok a vállalkozásodhoz.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Mondja el nekünk, mit hiányol, vagy hol van megértési problémája.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Bocsánat, úgy értettem az utolsó hozzászólásomat
Köszönöm, haver.
 
Top