Amfetamin-mentes, mint a kokain?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Helló szabadságszerető barátaim (y);)

Ha véletlenül egy szabadbázisú amfetamin(fehér, kréta állagú) lenne, mint a kokain(Na₂CO₃ + víz egy kanálban), lenne-e az
füstölhető anyagot adna, mint a met, vagy hasonlót? azért kérdezem, mert találtam egy zacskót, amiben kérdéses anyag volt. Az íze keserű volt, kicsit
kicsit olyan, mint a kokain, és kicsit zsibbadt a nyelvem + a szám. Bevettem belőle egy 100mg-os vonalat, és egy kis eufóriát + doppingolást okozott. Még mindig bizonytalan
hogy kokain, és/vagy amfetamin keverve egy kis lidokainnal (vagy hasonlóval), és azt gondoltam, hogy ha freebase-t használok, akkor biztosan megtudom, hogy kokain-e, de nem így történt.
nem úgy viselkedett, ahogy vártam. Nem képzett olajréteget, hanem kristályokként/apróbb kődarabokként úszott a tetején, amit összegyűjtöttem és elszívtam. A füst íze nagyon éles műanyag-szerű volt (inkább műanyag-szerű, mint a freebase-kokain)
kesernyés utóízzel, és a kanálban lévő freebasingből származó vízhulladéknak némi alsó maradékkal együtt olyan halvány amfetamin szaga volt, mint az amfetamin.

Miután elszívtam: minden izmom ellazult, és olyan érzés, mintha most jöttem volna ki egy gyógyfürdőből + van egy kis eufóriám, és kábultnak érzem magam, és egy kis ébredést eredményezett, gyorsabban dobogó szívvel.
Semmi baj, jól érzem magam :) de nagyon bizonytalan vagyok, hogy ez milyen anyag lehet? Szóval sokat jelentene nekem, ha néhány tudással rendelkező személy jönne/jöhetne egy vagy 2 találgatással (tudom, hogy nehéz a megadott részletekkel).

Btw: Megvan a legmélyebb tiszteletem, hogy van és működtet egy ilyen fórumot, mint ez (a világnak szüksége van rá) Ön a hősök, amelyek nem lehet megemlíteni, vagy dicsérni a nyilvánosság (de én vagyok a rajongó, és törekszik, hogy egy).
- Az első nyelvem nem az angol, és most nem vagyok józan. Szóval elnézést a helyesírási hibákért stb.

Üdvözlettel
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Először is szerezzen be néhány reagens-tesztet, hogy összehasonlíthassa az eredményeit az interneten találhatóakkal. Ajánlom, hogy olvassa el ezt a bejegyzést:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0
Kétlem, hogy bárki ezen a fórumon biztosan meg tudja mondani, hogy mi ez, és biztos vagyok benne, hogy tudod, hogy valószínűleg nem a legjobb ötlet véletlenszerű anyagokat lenyelni, de kétlem, hogy én sem tettem volna haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Elfelejtettem válaszolni a tényleges kérdésre, de biztos vagyok benne, hogy az amfetamin szabad bázisú formában szobahőmérsékleten folyékony olaj, amit biztos vagyok benne, hogy el lehet szívni, de nem lenne könnyű kezelni.
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm az ajánlást, de már túl késő, és a reagensekről már előre tudtam(csak még nem jutottam el odáig) (y) :)
de igen, tudom, hogy nem jó ötlet random anyagokat lenyelni(általában nem teszek ilyet) de volt egy általános elképzelésem, hogy mi lehet(amfetamin, kokain, vagy valami ópiód) és
keserű íze volt, mint a kokainnak, és nem olyan, mint az opiodoknak és/vagy a hányást kiváltó íznek, mint amilyen az amfetaminoké lehet. És egy kicsit depressziósnak éreztem magam, így megragadtam a lehetőséget, ami bejött.
ami remekül bevált. Csak az zavart, hogy nem tudtam, hogy pontosan mi is ez, és arra is kíváncsi voltam, hogy az amfetamin freebasing( nátrium-karbonáttal + vízzel és némi hővel) a freebasinggel való változtatással hasonló hatásokat tudna vagy hozna-e, mint a leírtak.

De igen, most hogy mondod. a freebase amfetamin egy mézes/sárgás olajos anyag. De nem voltam biztos benne, hogy a freebasing, mint a kokain esetében, megváltoztathatja-e/megváltoztatná-e azt egy másikra.
anyaggá, például metamfetaminná (nem olyan egyszerű, tudom) vagy hasonlóvá, ha véletlenül a freebase amfetamin volt/van, és nem kokain, ahogy gondoltam :)

- Köszönöm, hogy válaszoltál nekem, nagyra értékelem ezt (y) Nem voltam teljesen világos a kérdésemmel kapcsolatban, ami inkább arra vonatkozott, hogy a kokainhoz hasonlóan az amfetamin freebase-eléséből egy másik, hasonló hatású anyag keletkezhet-e, és ezért elnézést kérek. És még egyszer köszönöm szépen a választ jó uram.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Á, ezt a fórumrészt még nem láttam. Köszönöm!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bár lehet szívni amfetamin bázis nem kellene annak elég maró hatású
 
Top