Question Amfetamin / metamfetamin

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Hello! Ismeritek azt a módszert, amellyel csak az EU-ban legális prekurzorokból lehet amfetamint / metamfetamint előállítani?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Úgy értem, guglizzon rá, hogy mely prekurzorok illegálisak abban az országban, ahol éppen tartózkodik, vagy általában az EU-ban.

Azt hittem, hogy a glicid-észterek mellett a MAPA nagy, és ha illegális, akkor az etil változatuk is megvan.

Elfelejtettem a nevét, de pár percet itt töltöttem, és találsz infót a malonát vegyületből való p2p készítésről.

Alapvetően meg kell találnod egy prekurzort, ami legális számodra, majd meg kell találnod a módját, hogy legális oldószerek, reagensek stb. segítségével a kívánt amfetaminná redukáld. Just Google man
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Igen, a p2np legális, a nátrium-borohidrid legális, a higany könnyen beszerezhető, a RedAl legális, a hidrogén legális(szerencsére), a HCl legális, a vas legális, a cink legális. a formaldehid legális, a bmk glicidátok legálisak(néhányuk).
A lista folytatódik és folytatódik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Persze, utánanéz a prekurzorok szintézisének, majd utánanéz a prekurzorok szintézisének, hogy megkapja a prekurzort. Valószínűleg az L-fenilanilin, L-dopa, katakol, melatonin.... Végül is minden szén hidrogén nitrogén klorid bróm, alumínium, kén ect.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tudna nekem valaki tippet adni, hogy mi lenne a legkönnyebben előállítható recept legális prekurzorokkal?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
A P2NP-ből könnyen lehet amfetamint készíteni a methez, a P2NP-t P2P-vé kell alakítania, és a P2P-t metává kell alakítania.
 
Top