Amfetamin Speed paste

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Az amfetamin nagyon népszerű kábítószer. Az amfetamin-szállítóknak nagyon találékonyaknak kell lenniük ahhoz, hogy terméküket értékesítsék, és megelőzzék a versenytársakat. Az utóbbi időben egyre több jelentés érkezik a csodálatos Amfetamin Speed Paste-ről, amely állítólag erősebb, mint az eredeti amfetamin. Úgy döntöttünk, hogy a végére járunk a dolognak és beszámolunk róla.

A rendelkezésre álló adatok tanulmányozása után kiderült, hogy az amfetamin paszta nem rendelkezik állandó összetétellel. A legjobb esetben az amfetamin és az etanol keverékét kínálják Önnek paszta álcája alatt. Ez a kombináció lehetővé teszi az amfetamin számára, hogy gyorsabban átjusson a hemoencephalicus gáton, és felgyorsítja az agyra gyakorolt hatását. Ez az erősebb hatás érzetét kelti, mivel egyszerre több amfetamin jut a véráramba, mint a metobolizmus során.
Egyes gyártók azt sem titkolják, hogy glükózt adnak hozzá a forma stabilizálása érdekében. A glükóz szintén hatással van az anyagcserére, de nem tudni, hogy a pasztában való jelenléte milyen hatással van. A glükóz valószínűleg stabilizáló és kötőanyag, ami esetleg meghosszabbítja a paszta hatását.

Akár etanollal, akár azzal együtt glükózzal van a paszta, attól még minőségi termék, amelynek amfetamin-szulfát-tartalma 30-70 százalék között mozog, és nincs káros anyag az összetételében. Az ilyen paszta fehér színű és etanolszagú. A pasztát szájon át fogyasztják, és teához vagy gyümölcsléhez adható.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

De a legrosszabb esetben a gátlástalan szállítók az Amfetamin Speed Paste álcája alatt piszkos amfetaminnal látják el Önt. Olyan amfetamint, amelyet nem tisztítottak meg megfelelően, és amely káros szennyeződések, nem reagált prekurzorok, oldószerek és reakció melléktermékek maradványait tartalmazza. Az ilyen terméknek szúrós kémiai szaga van, és narancssárga, vörös, szürke vagy barna színű lehet. Viszkózus és ragacsos, nem egyenletes szerkezetű. Ez az a fajta amfetamin, amely akkor keletkezik, ha a szintézist helytelenül végzik. Az ilyen termék tisztítása pedig nagy veszteségeket okoz a tömegben. Ezért a gátlástalan szállítók megpróbálják eladni a paszta álcája alatt.
De valójában ez az anyag az amfetamin hatása mellett mérgező hatású. A fogyasztók észreveszik ennek a pasztának az erős hatását, de ugyanakkor émelygést és kémiai ízt, kellemetlen érzést éreznek a gyomorban, ragacsos kémiai izzadást, ködöt a fejben. A hatások (másnaposság) után nagyon kifejezettek, és időbe telik, amíg helyreáll.
Ezt a terméket nem ajánlott megfelelő tisztítás nélkül használni. Ellenkező esetben mérgező mérgezést kockáztat.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ki használta az Amfetamin Speed Paste-t ?
Esetleg valaki készített már ilyen pasztát ?
Ossza meg tapasztalatait.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Üdvözlöm,
Szeretném elmondani az úgynevezett "amfetaminpasztával" kapcsolatos tapasztalataimat hazánkban.
A tapasztalataim kizárólag Németországban, Hollandiában és Lengyelországban szereztem.
Még azt is megkockáztatom, hogy a "jó amfetaminpaszta" mítosza ezekből az országokból származik.
Ha nálunk olyan amfetamin paszta lenne, ami "csak" etanolt tartalmaz, amfetamin-szulfát tartalma 30-70%, és amit aztán talán csak glükózzal nyújtanak, akkor még a boldogságot és az örömöt sem tudnád szavakba önteni!!!!!.
Itt Európában a dílereket csak a max profit mennyiség érdekli a minőség előtt, ez a mottó.
Erre találták ki az amfetamin paszta mítoszt, ami így szól: minél nedvesebb a termék és minél jobban bűzlik a vegyszerektől, annál jobb a minősége!!!!
Mindenki bedőlt neki, egy ideig én is, a legtöbben még mindig hisznek a mítoszban, sajnos!
Alapvetően a díler, akiben megbízol, csak egy jó mesemondó, aki maga sem tudja, mi van a pasztában, nemhogy azt, hogyan készült. Miért is tennék, amíg az emberek megveszik a taknyot, és a haszon magas.
A megvásárolható amfetamin pasztát nagy mennyiségben gyártják valamelyik háztájiban!
És ez így megy: egy nagy hordóba beleöntik az amfetamin alapot (Freebase mint olaj, BMK, PMK, APAAN), majd metanolt,
mindent kevergetnek egy kicsit, majd kénsavat adnak hozzá, amíg már semmi nem csapódik ki az "amfetamin szulfátban, akkor van rajta egy csomó koffein (általában 1kg előállított paszta 1kg-ján kb. 6-9kg koffein van!!!!) és hogy az egész szép nedves maradjon, IPA-t vagy etanolt öntenek rá. Ha valami elszíneződik a szennyeződéstől pl. rózsaszínű, akkor azt rózsaszín pezsgőként vagy bármilyen más fantázianév alatt árulják több pénzért és ez működik, teljesen perverz dolog ez.
És az emberek veszik, veszik és veszik! Azt hiszik, hogy minél nedvesebb és szagosabb a paszta, annál jobb minőségű, nagyon szomorú.
Én már évekkel ezelőtt elkezdtem ezt az amfetaminpasztát acetonnal mosni, hogy eltávolítsam a szintézismaradványokat és a hosszabbítókat.
És hogy eltávolítsam a extendereket. De nálunk az #1 extender a koffein, ezért az acetonos mosás után újra kimostam az egészet
forró desztillált vízben, hagytam szobahőmérsékletűre hűlni, majd 2 órára hűtőbe tettem.
Majd leszűrtem az egészet, ami megmaradt az elpárolgott! így elég jó amfetamint kapott az ember! A hozam egyre kevesebb és kevesebb lett!

Közben az amfetamin-szulfátot magam kicsapom, a Freebase-en (A-Oil) keresztül, ez az egyetlen módja, hogy jó amfetamint kapjak.
kapni. A vicces az, hogy ha valakinek szerencséje van és tud venni ilyen amfetamin-szulfátot, tőlem vagy bárkitől, azt általában rossznak érzékelik, mert a hatalmas mennyiségű koffein és a negatív mellékhatások szintézismaradványok vagy bármi más hiányzik!
Gyakran az ilyen vásárlóknak az ár is túl magas, mert a mennyiséget a minőség elé helyezik!
Csak kevesen vannak akik inkább magasabb árat fizetnek és akkor is tiszta terméket kapnak, ezek az emberek azt is megértik, hogy, a Freebase rendkívül drágává vált (sajnos mindig csökkenő minőséggel a Freebase) Európában is rendkívül nehéz lett HSO4-hez jutni!

Szóval ennyi
Szerencsésnek mondhatod magad szerintem azzal amit az első részben leírtál!
csak remélni lehet, hogy nem lesz egyszer ilyen taknyos mint nálunk itt!

Ahoj!
 

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Szia! Köszönjük az informatív beszámolót! Igazán nagyra értékeltem!

A Németországban és Hollandiában gyártott gyorspasztával kapcsolatos tapasztalataimról tudok beszámolni.

Én a speed játékban vagyok tulajdonképpen jó 15 éve, elég krónikus felhasználó 5 éve.

Tulajdonképpen a vásárlásaim jó 98%-a speed paste volt. Igazad van, ez itt is egy marketing dolog. Az emberek azt mondják, hogy a nedves speed paste "egyenesen a laboratóriumból", "nagyon tiszta" vagy "nagyon erős". Mivel ezt a cuccot nem lehet felszippantani (és tényleg nem szabad!!! - majd később elmagyarázom), megszokod és a felhasználótársak azt tanítják, hogy először szárítsd meg a cuccot. Azzal, hogy még butább voltam korábban, azt hittem, hogy a nedves oldatot vágószerként adják hozzá. Még azt is gondoltam, hogy talán azért adják hozzá, hogy az eladók más vágószemét szereket adhassanak a pasztához, és a végtermék így jobban keveredik, mint csak 2 száraz por vegyület, mondjuk amfetamin és koffein, ami "hotspotokat" eredményezhet - ez a kifejezés talán jobban ismert a fentanil szcénában, ahol az egyenlőtlen keveredés akár halálos is lehet, amikor 1 vonal jelentősen erősebb, mint a következő vonal, ahol csak a vágásokat kapod ....

Én csak most kezdem felfedezni a gyártási folyamatot, és megkérdőjelezni a különböző sebességű eredményeket ... Amikor veszek sebesség paszta vagyok biztos, hogy ez oldószerek ... Nem tudom megmondani, hogy melyiket használják, és megkérdezem magamtól, hogy az oldat valóban azért van-e, mert a terméket nem szárította ki az eredeti vegyész - de nem kételkednék abban, hogy a mohó tolók bármilyen oldatot tesznek rá a tetejére, talán izopropil, vagy bármi, hogy sokkal több súlyt adjanak neki, és hogy újra vegyszerillatot kapjanak, amit a legtöbb vásárló "nagyon jónak" és "tisztának" tart.

Én magam nem szeretem a paszta formát, mert számomra ez csak egy befejezetlen termék. Nincs annál rosszabb, mint pasztával menni egy buliba, és nem tudod elfogyasztani a jót.
Egy másik negatívum, hogy soha nem tudod, hogy valójában mennyit fizetsz a speedért: ha 1gr pasztát veszel mondjuk 3 EUR-ért, nem tudhatod, hogy 400mg szárított anyag lesz-e benne, vagy talán csak 250mg. A súlya is fokozatosan csökken, ha több levegőnek van kitéve.

Ami a következő ponthoz vezet: nagyon sajnálom a becsületes kereskedőket/újraértékesítőket: Minden egyes hozzáféréssel a rejtekhelyükhöz kevesebbet fog nyomni a levegőnek való kitettség miatt. Ha nem számolsz ezzel, akkor akár az is lehet, hogy veszteséget termelsz az eladással .....

Ha kiszárítod az általánosan forgalmazott speed pasztát, akkor lesz egy jó kis veszteség, talán átlagosan 50%. De van nedves és még nedvesebb speed paste. Egy nemrég vásárolt 11gr-os speed paste kb 4gr körül jött ki. Ha most újraszámolnád az árat, akkor nyilvánvalóvá válna, hogy a piac most annyira nyomott, hogy ilyen árak egyszerűen elfogadhatatlanok. A vevőid is csak elvándorolnának a következő kereskedőhöz, aki pontosan ugyanazt a szart árulja oldószerekkel, mert az "sokkal olcsóbb".

FIGYELEM MINDENKINEK!!!
Most pedig a figyelmeztetésemre! NE FOGJÁK FEL A VESZÉLYES SPEED-et EURÓPÁBAN, ha nem vagytok 100%-ig biztosak abban, hogy egy olyan okos és elkötelezett fickó állt mögötte, mint Marvin "Popcorn" Sutton. Az ő receptje valójában értelmes, és megértem, hogy miért készítene valaki ilyen pasztát, és azt hiszem, hogy az etanollal és/vagy glükózzal kevert amfetamin jónak kell lennie.
A helyzet az, legalábbis az én tapasztalataim szerint, hogy nagyon-nagyon biztos vagyok benne, hogy az itt pasztaként árult cucc nem CSAK amfetamin etanollal, hanem más oldószerekkel, amelyek biztos vagyok benne, hogy elég veszélyesek lehetnek az orrodra és az agyadra, ha nem szárítják ki megfelelően.
Ha elmész olyan bulikra, ahol drogos információs standok/szórólapok vannak, mind azt mondják, hogy soha ne fogyassz nedves speedet, és előbb hagyd rendesen kiszáradni!!!! Ezek a srácok drogellenőrzéssel is foglalkoznak, gondolom tudják miről beszélnek és milyen cuccok vannak jelenleg forgalomban ....
Amikor megkapom a zacskómat a hétre/hónapra, az első dolog, amit teszek, hogy feltépem a zacskót, egy tálba teszem, és hagyom 2-3 napig száradni. Ekkor a kezdeti 5 EUR/g-ról valami 15 EUR körülire emelkedik az ár a késztermékkel. Ha speedet árulnék, az emberek röhögnének és ujjal mutogatnának... Ha most ismét annyi oldószert adnék hozzá, hogy újra elérjem a kezdeti súlyt, azt mondanák, hogy fair deal... ugyanazzal az amfetamin tartalommal, csak veszélyesebb és valójában fogyasztásra alkalmatlan formában. Őrület!

A helyzet itt annyira lehangoló lett, hogy itt kötöttem ki, HAHA!
Vegye sóval ....

Ami az európai speed-piacon történik (legalábbis a végfogyasztók számára), az szerintem minden szinten SZÉGY és BLASPHÉMIA .... Ismertem egy fickót, aki egyszerűen TUDTA, hogy mit csinál ... Az amfetamin olyan csodálatos, euforikus és olcsó drog/gyógyszer lehet ... Tényleg szeretném tudni, hogy milyen szomorú és elbaszott embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki kivegye az összes élvezetet ebből az anyagból... Hihetetlen és elfogadhatatlan, amit manapság néhány hillibilly díler speedként próbál eladni a bulikon. Csakúgy, mint a gyógyszergyárak, akik horrorisztikus árakat kérnek a drogokért, ahol MINDEN FUN-t kivesznek, csak nézzétek meg ezt az OxyNeo és lassan felszabaduló oxikodon szart... és akkor a társadalom csodálkozik a fentanil szar show fejlődésén Amerikában... yeah.... ha a drogok drágák, veszélyesek és már nem is viccesek, mert akkor mi a szar ez a szar egyébként? Már nem is éri meg többé bűnözőt szerezni ezért a szemétért ... igen ... hülye játékokat játszani hülye díjakat nyerni, huh ....

Mindenesetre, miután ennyi dühöngésem volt a speed paste-ről, valójában úgy gondolom, hogy Marvin "Popcorn" Sutton nagyon szépen közelíti meg ezt a témát. Csak azt akarom mondani, hogy ne higgyétek, hogy az ő receptje az európai speed paste szabványa. Nem az!
Mindenesetre köszi az érdekes hozzászólást!!!

Lenne néhány kérdésem az olvasó/posztolótársakhoz:

1) Mivel én csak 2000 után szálltam be a speed játékba .... .... Milyen volt a speed a 80-as, 90-es stb. években Európában? A száraz por volt a standard?

Valójában azt hallottam, hogy a régi iskola motoros metamfetamin "crank" az USA-ban por volt a füstölhető jégkristály szilánkok helyett .... Ha nem tévedek, szerintem Fester bácsi is ebben a formában készíti a videóiban ....

Egyébként engem is érdekel, hogy a speed milyen formáit kapjátok máshol a világon... Igazából egy kicsit sajnálom az amerikai speed helyzetet, mivel feltételezem, hogy a standard amfetamin terméketek vagy gyógyszeres adderall, vagy titkos metamfetamin?

Ázsia fuldoklik a kristályos metamfetaminban... Én magam is kipróbáltam, de igazából a normál amfetamint sokkal-sokkal jobban szeretem! Mint mondtam, én eléggé krónikus speed-használó vagyok... 3 nap alvás nélküli alvás után a normál amfetamintól, szeretem a "pörgős" tudatállapotot, egy újabb adag már nem működik annyira, és addigra már inkább szívok egy jointot, alszom és eszem.

A met sokkal kevésbé ellenőrizhető és napi használatra alkalmas az én szemszögemből ... és a legnagyobb ellenérv a szörnyen hosszú időtartam és az ultra kemény comedown ... Egyszer 5 napig ébren maradtam a jéggel, messze a legszörnyűbb rossz trip élményem volt a drogokkal .... sokkal, sokkal rosszabb, mint mondjuk egy nehéz gomba vagy LSD trip .... ami normál amfetaminnal NEM történt volna meg.

Továbbá, ismerek krónikus amfetamin használókat Európában... toleranciával nagyon is képesek normális életet élni... aludni, enni, dolgozni, stb. .... .... Mivel tisztában vagyok azzal, hogy az amfetamin nem egészséges, valójában nem néznek ki zűrösnek, egészségtelennek, anorexiásnak, sok paranoiával stb. .... ....

Ismerek krónikus metamfetamin használókat Ázsiából... damn.... nem minden metamfetamin használóból lesz egy másik "faces of meth" személy ... de elég biztos, hogy van potenciál, hogy oda vezessen, ha akarod vagy nem érdekel!!!

2) A színezésről:
Tulajdonképpen én, és néhány speedes barátom úgy gondoljuk, hogy amikor a paszta kiszárad és enyhén sárgul, az a speed nagyobb tisztaságának jó jele ... Szerintem/szerintünk ez az amfetamin oxidációjának köszönhető, ami jó amfetamin mennyiségre utal, míg a vágott szemétben nem lesz sok amfetamin, ezért nem oxidálódik, és ezért nem sárgul egy kicsit ...

Az egyik képed a "mérgező vegyszeres mérgezés" sor alatt szintén sárga színű ...
Mint egy teljes noob - a feltételezéseink igazak, vagy a speed paste sárgulása valójában a nem megfelelő szintézis és/vagy a melléktermékek jele?

Oh .... ez egy hosszú hozzászólás lett ...
Nos, ahogy mondtam ...
Én vagyok a sebesség rajongó ...
Egészségünkre!!! :p
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Ha az amfetamin fehér, ha nedves, de változik egy LITLLLE BIT sárga, ha megszárad, nem probléma az igazad van, de ha a sötét sárga, mint a fenti képen, amit említesz, akkor csak mérgező szar!!!!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Hollandiában élek és itt vannak profi laborok, akik minden drogot ingyen tesztelnek és a tesztelt amfetamin 90%-a legalább 70% koffeint tartalmaz, de ezek a bolondok nem tudják, hogy ennyi koffein halálos lehet, de csak a profit érdekli őket, így csak a freebase-t vásároltam, ami tiszta, mint a víz és a megfelelő súlyú. és Ph és aztán vettem 1KG P2NP-t és megcsináltam a NaBH4 szintézist, ami annyira jó volt, hogy azonnal vettem egy 100L-es dupla köpenyes reaktort és minden mást, mint a gőzfejlesztő a gőzdesztillációhoz a freebase-emhez és most már a saját P2NP-met csinálom és csak felskálázom a 100L-es reaktoromra és csak 2 barátomnak adom el, ennyi! De ne bízz a "pasztában"!!!!
 

elliot100

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mindig is ki akartam próbálni a gyorspasztát.
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Visszapillantás a legfinomabb olvasás közben, Németország és a paszták és az egyik jobb, mint a másik, és így tovább. És a nagyszerű fotók, olyan kreatívak és színesek...

DE ENNEK ÍGY KELL LENNIE, EZ TÉNYLEG HAJTJA AZ EMBERT.
🥺

Blabla blabla (van aki még a színes szemetet is nagyon szívesen keresi)

Sajnos nagyon rossz és hihetetlenül elszomorít, amit itt néha felajánlanak, ha nincs megbízható címed.
És amit itt néha elkérnek érte (10€+) ÉS AZT ITT FIZETIK is. 😭

Ritkán látni, hogy az emberek egy kicsit is foglalkoznak vele. DE EGY DOLGOT TUDNAK! NEKIK VAN A LEGJOBB XDD
És miután végigböngésztem az itteni nagyszerű fórumot most már tényleg komolyan elgondolkodom azon, hogy az én boltjaimból mennyi volt egyáltalán "igazi erősítő"

😂 😂😂(ne aggódjatok én nem vagyok és soha nem is voltam színpaszta vadász )
Volt valaki, akiben hosszú évekig megbíztam.
Igazából eléggé szerettem csodálkozni, hogy miért lett világos vagy sötét megint.

Miután elköltöztem és elvesztettem a bizalmi címemet, természetesen itt kerestem.
Elindultam a keresésre.
És amit láttam és kaptam, az megdöbbentő volt.
Szóval jelenleg inkább szünetet tartok, amíg valamikor megnyílik egy új bizalmi ajtó...



csatlakozom, nem bízom a pasztában, és még mi a vicces errefelé? ❗
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Speed szulfát
A-olajsav-szulfát + alkohol + koffein
1l olajra 5kg koffeint használnak, és u 15% sebességgel csak biznesnek kell működnie. :p
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nagyon nagyon szomorú szégyenletes biznes, hogy a pénz, amit csinálnak belőle, jó lenne, ha tudna sírni, de olyan hangosan és hosszan, hogy önként visszahozzák.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Szerbiában a speed paste és a nedves speed a legkedveltebb, olyannyira, hogy ha valaki száraz speedet kap, automatikusan azt hiszi, hogy átverték, és valami szar terméket kapott, ami nevetséges. Egyetértek azzal, hogy a speed paste lehet jobb, ahogyan azt a téma első részében is mondták. De itt nem számít, hogy milyen minőségű az amf, az emberek csak azt akarják, hogy nedves és paszta formában legyen, ami számomra tényleg lenyűgöző. Nagyon szegényes a piac és a tudás. Egyszer egy ismerősöm mondta, hogy van a kezében speed paste, ment és kipróbálta. És ha valaki hisz nekem NEM SEMMIT. A cucc még csak meg sem érintett, talán egy nagyon enyhe érzés, de összességében semmi. Megvolt az amf szaga, a tejfehér színe, az állaga, de hiányzott a lényeg, a potencia és a hatása. Szeretném tudni, hogy mi volt ez a cucc. Ha valakinek hasonló tapasztalata volt, kérem, nyúljon hozzá.





.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
A koffein biztosra vehető
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
De a szag olyan volt, mint a nagyon tiszta amfetamin, ami engem zavar. Ha nem lenne szaga és nem lenne hasonlósága a valódi amfetamin pasztával, akkor én is így gondolnám.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Az a-olaj+ipa és a szulfidsav is tésztát készít?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
igen biztos, hogy még acetonnal is csak arra kell figyelni, hogy a hőmérséklet még mindig 20 ° C alatt van.
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Maga a reakció a savasodással 20 fok fölé megy, így
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Ez lesz, ha nem hűti le igen.
De acetonnal aldolreakció lesz, ha nem hűti le a sav lassan.
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Az IPA nem 100% IPA, többnyire vizet tartalmaz, mint néhány %. Ez feloldja az amfetamint.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Az IPA általában 99%-ban az egy százalék nem fontos.
A 70%-os IPA nem jó coice
 
Top