Bármilyen információ a kannabinoidok élesztővel történő előállításáról (anyagcsere, DNS-módosítás)?

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Már vannak tudósok, akik azt állítják, hogy nagyon olcsón nagy mennyiségű THC-t tudnak előállítani a Cannabis növények DNS-ének kivonásával, módosítva azok "tulajdonságait", hogy csak "élesztővel" annyi THC-t állítsanak elő, amennyit csak akarnak. Ez alapvetően egy gomba, és úgy terjed, mint az.

Ha jól értettem, ez az eljárás nem kívánt egzotikus kannabinoidokat is előállíthat.

Alapvetően utánozzák az anyagcserét (kémiai folyamat a növényen belül), emellett megváltoztatják a DNS-t, hogy elfogadja a táplálkozás/energia más formáját.

Lehetséges, hogy a magamfajta retardáltak is megcsinálják, ha "csak" követünk egy receptet?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Valóban lehetséges kannabinoidokat előállítani speciális élesztő segítségével. Maga a technológia valószínűleg nem bonyolult, de nagyon-nagyon nehéz megtalálni vagy önállóan levezetni a szükséges élesztő kultúrát.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
A DNS kivonása - többé-kevésbé - egyszerűnek tűnik

De a tulajdonságainak megváltoztatása a THC előállítása érdekében már egy másik szintnek tűnik (nem találok erre vonatkozó információkat, próbáltam útmutatókat/példákat találni "egyszerű" DNS-módosításokra, de nem találtam releváns adatokat).
 
Top