Bármilyen metszintézis rázással és sütéssel elemekkel itt?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Szia!

Lehet, hogy szeretném megosztani, és esetleg megbeszélni, ha van valaki, aki ezt csinálja?

Mivel már többször próbálkoztam, de különböző típusú reagenseket használok, és nem igazán vagyok biztos benne, hogy melyik legyen a helyes, mivel még mindig nem sikerült elérni a kívánt eredményt.

Hadd tegyek néhány példát az egyes eredmények után próbáltam a végső folyamat, amely a gáz ki a met segítségével savas hcl.

Az első kép azt mutatja, hogy nem kezd kristályosodni a végtermék, de csak megakadt a folyamatban. Nem minden felület változik kristályosra a vörösből. Csak egy része.

A második és a harmadik kép majdnem ugyanaz. Csak megáll a fehér színnél, és még csak nem is keményedik meg kristályként.

Esetleg megbeszélhetnénk tovább, ha valaki használta már ezt a módszert.

Köszönöm.

Egészségedre.
 

Attachments

  • STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 134
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 110
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 105

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A rózsaszínűség általában túlzott hcl-t jelent. A "Shake and bake with lithium" homályos. Van néhány dokumentum ezen az oldalon, amely felvázolja ezt a folyamatot, de ha a folyamat kritikáját akarja, akkor kudarcot vall. Részletesen kell majd posztolnod.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Miután HCl-gáz. Gyűjtse össze a szilárd anyagokat egy szűrőben. Mossa ki a szilárd anyagokat hideg, száraz acetonnal. Ez az ön metamfetaminja. Ez "crank" formában van - nem kristályosodott. Úgy kell kinéznie, mint a lisztnek vagy porcukornak. A fehéren kívül minden más szín szennyeződés.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Köszönjük! Ugyanaz a szilárd anyag, amely az üvegedényben maradt (az, amelyet a hcl gázfolyamat során használtam) ugyanaz, mint a szűrőben? Mert a múltkor az üvegedényben maradt szilárd anyag összegyűjtésére összpontosítottam, nem a szűrőben. De igen, emlékszem, hogy maradt benne némi fehér szilárd anyag.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
A HCl gázosításakor keletkezett szilárd anyagok. Ez az ön metamfetaminja. HCl-gázt teszel az "üzemanyagodba", és elkezd szilárd anyagokat létrehozni, és úgy néz ki, mintha havazna. Addig folytatod a gázosítást, amíg nem jön ki több szilárd anyag. Amikor befejezte a gázosítást, átönti az üzemanyagot egy kávészűrőn, és összegyűjti a szilárd anyagokat. Ez az ön metamfetaminja. Öntsön hideg, száraz acetont a metre, hogy kimossa és leöblítse a szennyeződéseket. Hagyja megszáradni. Kész. Ez a "Meth HCl".

Csak ezeket az alapvető utasításokat tudom megadni. Nem tudom, hogy mit csináltál, vagy miről beszélsz, amikor azt mondod, hogy már van szilárd anyag a szűrődben, vagy hogy melyiket szeretnéd összegyűjteni.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Úgy értettem, miután átöntöttem az üzemanyagot a kávészűrőn, szilárd anyagok voltak a szűrőben. És az üvegedényemben is maradtak szilárd anyagok. Nem tudom, hogy magyarázzam el, ha még mindig nem érted. Talán megpróbálhatok képeket adni, ha akarod...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nem, semmi gond, én megértem magát. Csak azt nem igazán értem, hogy hogyan lehet egy oldatot szűrni, és még mindig maradnak szilárd anyagok az oldatban. Ez meghiúsítja a szűrés célját...
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
A szilárd anyag történetesen az oldat savas hcl-lel történő "sózása" során keletkezett. Ezért van ott, hogy egy része az üvegedény falához tapad. Megértetted?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Igen, OK... amikor kiönti az üveget, hogy kiszűrje a szilárd anyagokat... hagyja, hogy az üzemanyag kiszáradjon az üvegből. Amikor az üveg megszáradt, bármi is ragadt az üveg belsejéhez, feloldhatja vízben vagy alkoholban, majd elpárologtathatja. Ami megmarad, annak metnek kell lennie.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Az Ön által értett szilárd valami ilyesmire gondolt?

*Elnézést a nagyon késői válaszért
 

Attachments

  • eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 30
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ha ez jött vissza, amikor gázolt, akkor igen. Leszűrted az összes szilárd anyagot, és ez bent ragadt?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Igen, ez az, ami nekem van a hcl gáz után. Még nem szűrtem meg. Akkor hogyan kristályosítsam ki? Legutóbb, miután kiszűrtem és néhány órán át száradni hagytam, csak por lett belőle...nem kemény kristály, mint a kristály, aminek lennie kellene.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
A kristályosítás egy újabb lépés után. Ezen a ponton fehér por várható.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Alapvetően a lítium módszer a Birch -szerű szolvált elektronok módszere szolvált elektronok történnek folyékony ammóniában vagy vízben( nem mondhatom, hogy valaha is láttam meth készült hidratált elektronokkal, de ez egy életképes koncepció) tehát folyékony ammóniát készítesz? Ha nem, akkor ez soha nem fog működni, hacsak nem lítiumtetrahidridoaluminátot készítesz.
Ha ezt csinálod, küldd el a szintézist, az nagyon jó lenne.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Megkérdezhetem, hogyan vizsgálhatom meg, hogy folyékony ammóniáról vagy valami másról van-e szó? Most próbáltam meg elégetni egy pohárban, és fekete/égett lett, és a szaga nagyon büdös és az íze nagyon rossz. Még csak nem is közelíti meg a metamfetamin ízét.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Csak akkor lenne ammónia, ha ammóniát vagy ammóniumsót tennénk bele. Figyelembe véve, hogy a met maga is ammónia ( az amin Nh³ vagy NH² R" vagy NH R¹R²), amennyire s teszt. Ha egy kis nátrium-hidroxidot adsz egy ammónia oldathoz sűrű fehér füstöt, aminek halszaga van. Kéknek kell jeleznie a ph papíron és sűrűn és bűzös szagúan kell füstölnie egy-két csepp conc. HCL hozzáadásával.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Igen, ez valóban úgy történt, ahogy mondta. Mi a következő lépés? Hogyan lehet kikristályosítani?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem te csinálod a Crystallize. A következő lépés, ha folyékony vízmentes ammónia van, az, hogy hozzáadod a lítiumot, és a folyadéknak sötétkékre kell változnia. Akár fémes bronzszínűvé is válhat, de ennek meg KELL történnie
0kX2wo6tGY
aztán hozzáadod a prekurzorodat (vagy már benne van), és a szolvatált elektronok redukálják a [akármi, efedrin pszeudoefedrin katinonok ECT], és ez a Birch-reakció. A többi a tisztítás és az átkristályosítás ( ami a tisztítás).
 
Top