Kérdése van?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Mi motiválta Önt arra, hogy ezt a fórumot elkészítse?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Prekurzort keresek az LSD előállításához.

prekurzor ergotamin, lsa, lysergol, lizergsav-metilészter, lysergsav-metilészter.

vagy van hawaii bébifacsarózsa magom vagy anyarozs szemem, de ez nem a legjobb vélemény.....
Valami ötlet nekem?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tervezzük, hogy pénzt keresünk a DNM és a kémiai reagensek reklámozásával.

A költségvetésünkben szereplő pénzeszközök beérkezésével még jobbak leszünk. Tervezzük, hogy létrehozzuk:
- Anyagok kémiai és farmakológiai vizsgálatai.
- A laboratóriumi berendezések áttekintése.
- video-utasítások az anyagok szintéziséhez.
- reagensvizsgálati szolgáltatás (reagensek beszerzésével és vizsgálatával fogunk foglalkozni).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jó látni, hogy legalább van egy terved. A legtöbb ilyen fórum csak azért létezik, hogy később finanszírozás nélkül eltűnjön. Különösen tetszik a reagensek tesztelésének ötlete. A legtöbb ember nem tud spektrométert venni, és el sem tudja képzelni, hogy a mintáit egy nyilvános laboratóriumba küldje. Úgy értem, mi van, ha kiderül, hogy drogok, igaz?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Az enyémet a Solaris analitikai cégnek küldöm.
Teszi a dolgát, és csak 40 dollárba kerül. Én csak küldök készpénzt, és amit gyanús minta, hogy hangolja a spec. Csak küldjön neki e-mailt, és kérdezze meg, hová küldjön mintát. Miután elküldte egy pár mg csak udvariasan kérje meg őt, hogy kérjük, jelentse a megállapításokat az e-mail.. így csak egy e-mail kell a levelezéshez. Semmi több.
Nem biztos, mintha értékeli, hogy én teszem őt a robbanás itt, de a munkáját ő jól ajánlotta az ő hiánya elfogultság. Ez az ő munkája. Ő tesztel, és amennyire én tudom, csak akkor utasítanak el, ha hülye vagy. Nem ítélkezik, és úgy tűnik, hajlandó válaszolni a kérdésekre. Mindaddig, amíg nem teszed őt a sorba. Tűz. Szóval, legyetek tisztelettudóak és figyeljetek erre emberek.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ha el akarom küldeni a cuccomat CW megtudom % tisztaság és egyéb info
im keres egy laboratóriumot, amely a coc, china white, crystal meth vagy bármi hasonlót vizsgál, kérem küldjön infót és utasításokat, és tudok vele kommunikálni a minta elküldése előtt.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg van néhány ötletem az advs, hogy lehet vonzani mooore ppl egy legális módon, hogy jelentkezzen be itt.
Megbeszéljük ezt, és még egy kell az én véleményem, hogy ezt itt csinálni, fogom magyarázni, hogy miért is..elfoglalt szombatig 18 ok
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Örökké tart
Az eladók biztosan itt lesznek.
Abszolút biztonságos szállítási módszerek nem léteznek. Mindig tisztában kell lennünk a lehetséges kockázatokkal. Próbáljuk meg minimalizálni őket, és legyen egy olyan legenda, amely hihető lesz.
EkxTAvjG7z



Tegye közzé a termékeit itt. Ezt követően szakembereink írni fognak Önnek, ha a beszélgetés sikeres, akkor az áru nyilvánosan elérhetővé válik.
 
Last edited by a moderator:

4ept

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Rendben van az orosz nyelvű írás ? Talán, most vagyok az első tag Oroszországból, de van egy szép (és nagyon régi) fórumunk: https://hyperlab.info/
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Tervezzük a Rodhioum v.9-et?
@4ept, tetszik, ahogyan te jössz. Összeállítjuk az LSD szintéziséről/tanulmányairól szóló, 2021 júliusáig aktuális adatokat/tartalmat, hogy megoszthassuk.
Másokat keresünk az úton, hogy megosszuk a fényt. Lépjetek kapcsolatba velünk az egyháztól származó lehetséges finanszírozásért.
 

py3cat

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Üdvözlöm, uram! Mi az Ön szolgáltatása? mit tud sokat tenni értem?
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Üdvözlöm Heisenberg úr érdeklődöm a thcp egyenes bázisú kivonásáról. Van egy módszerünk, de kíváncsi lennék, hogy van-e bármilyen kérdése, megjegyzése vagy aggálya.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Hagyja el a THCp+-t és menjen
A THCjd sokkal jobb mondta minden barátom és dor nekem is.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Helló Elnézést kérek az utolsó üzenetemért, de keresek bármit a thc-p-ről. A szolgáltatásom alapvetően az, hogy a mély webet böngészem a thc-p-vel kapcsolatos bármilyen információért.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
THCJD keresése
Jobban és tartósabban működik 😉
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ha bármilyen kérdése vagy észrevétele van, kérem, ossza meg velem.


Köszönöm a segítségét.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Bármilyen információ megtalálásához guglizzon rá. Konkrét kérdései vannak?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Tervezi, hogy adományozási gombot ad hozzá ezen az oldalon ?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Szeretnék hozzáférni az rc szekcióhoz, nagyon jó fórum, köszönöm, hogy megadja nekünk ezt a lehetőséget.
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Szia 👋
Örülök, hogy találkoztunk, és köszönöm, hogy megosztottad tudásodat a többiekkel.

Most. Romániában vagyok és itt a preferencia : SARE (só) PUDRA/SNOW
Nem vagyok vegyész, de tudom, hogy a pudra/snow-ban amfetamin van. Tudom, mert ezt A megállítottak és teszteltek. Az eredmény pozitív volt amfetaminra.

Tehát vissza a kérdésemre.

1. Megvehetem-e a terméket és eladhatom-e itt Romániában?
2 mennyi pénzre van szükségem ahhoz, hogy saját termelésbe kezdjek itt.

A kereslet rendkívül nagy. Különösképpen, hogy a rendőrség rengeteg körözést hajtott végre.
 
Top