Bármilyen szintézis a nitazénekhez?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Érdekes és új benzimidazol mu-receptor antagonisták. Szívesen látnék egy írást bármelyik nitazén-összetevő szintéziséről a lehető legjobban elérhető prekurzorokból. Láttam ezeket időről időre felbukkanni a darknet piacokon, általában olyan eladóktól, akik nyilvánvalóan vegyészek, akik egy ideiglenes tételt értékesítenek, mielőtt eltűnnének a fák között, mint igazi profik.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Különösen érdekel a klonitazén. Ellentétben más erős nitazénekkel, mint például a metonitazén, amelyekről ismert, hogy teljesen az egekbe repítik az ember toleranciáját, ez nem bizonyította, hogy egy 35 napos kísérlet során tolerancia alakulna ki(G. Bromig, Klinishe Wachenskrift, 960-963, 1958).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tulajdonképpen ezt az írást a Redditen találtam. Van valakinek visszajelzése róla?

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/eyu1g3
Szintézis metonitazén, etazén, etonitazén, klonitazén és más nitazénszármazékok szintézise
.

A nitazénszármazékok szintézisét a 2935514 számú amerikai szabadalom írja le. A leírt módszerrel nitazén, etonitazén, klonitazén, metonitazén, ISO, etazén és számos más nitazén készíthető. Tudományos munkám során 12 nitazénszármazékot állítottam elő.
Az etazolnak voltak a legjobb rekreációs tulajdonságai, és ez az én # 1. helyem.
A szintézis útját korábban már elmagyaráztam:post: https://www.reddit.com/r/fentanyl/comments/ela9fa/_/Image : https://ibb.co/h2SZcbP (út a nitrilből)


1 Szintézis benzimidazol (vagy nitrobenzimidazol) köztiterméke
Száraz gáznemű HCl-savat vezetünk a (0,11 mol) helyettesítő benzil-cianid (1. jegyzet) [ebben az esetben p-metoxi-benzil-cianidot használok] és 11,6 ml abszolút etanol olvadt keverékébe 15-25*C-on, amíg az utóbbi telítődik.

Miután a reakcióelegyet 12 órán át 20*C-on állni hagytam, a nyers imino-éter-hidrokloridot (1. kép) 200 ml abszolút dioxánban felveszem, és 15,2 g (0,1 mol) 2-amino-4-nitroanilin (2. megjegyzés) 2 órán át RT-n keverem (2. kép).
Ezután 14 órán át reflux alatt (3. kép). A még forró oldatból a 2-(p-metoxibenzil)-5-nitrobenzimidazol hidrokloridját HCl-savval telített etil-acetát hozzáadásával kicsaptuk, majd azonnal leszűrtük.
A hidrokloridból a szabadbázist vizes ammóniaoldattal forralva felszabadítjuk, szűrjük és etil-acetátból átkristályosítjuk. Az így kapott 2-(p-metoxibenzil)-5-nitrobenzimidazolt (4. kép) a következő lépésben használtuk fel.

2**.Nitazénszármazékok szintézise (N-alkilező benzimidazol)**
9g (0,066 mol) dietil-aminoetil-kloridot 10 ml dioxánban cseppenként 70*C-on hozzáadunk a 2-(p-metoxi-benzil)-5-nitrobenzimidazol (0,033 mol) és 1g benziltrietil-ammónium-klorid 65 ml 1N NaOH-ban kevert oldatához (3. megjegyzés) (5. kép) . Az elegyet 1 órán át kevertetjük RT-n, a kicsapódott olajat etil-acetátban felvesszük. Az EtAc-oldatot híg HCl-savval extraháljuk, a savas oldatot NaOH-val lúgossá tesszük, és ismét EtAc-val extraháljuk. Az EtAc-oldatot vízzel mossuk, majd vízmentes kálium-karbonáttal szárítjuk és bepároljuk. Így 9 g 1-(béta-dietilaminoetil)-2-(p-metoxi-benzil)-5-nitrobenzimidazol és 1-(béta-dietilaminoetil)-2-(p-metoxi-benzil)-6-nitrobenzimidazol keverékét kapjuk (4. megjegyzés).
Ezt a keveréket a következőképpen választjuk szét két komponensére: A keveréket alkoholban felvesszük, és a számított mennyiségű HCl-savval etil-acetátban összekeverjük, és az 5-nitro-származék HCl-jával beoltjuk. Szűrés és a keletkező csapadék etanolból történő átkristályosítása után 4,2 g tiszta 1-(béta-dietil-amilaminoetil)-2-(p-metoxi-benzil)-5-nitrobenzimidazol-hidrokloridot kapunk.
Az anyalúgot bepároljuk, vízzel felvesszük, NaOH-oldattal lúgossá tesszük, etil-acetáttal extraháljuk, majd a kivonatot vízzel mossuk és vízmentes kálium-karbonáttal szárítjuk. Az oldószert elpárologtattuk, majd a kristályokat átkristályosítottuk éter és petróleum keverékéből. Éter beoltásával a 6-nitro-származék, tiszta 1-(béta-dietilaminoetil)-2-(p-metoxibenzil)-6-nitrobenzimidazol.
-------------------------------------------------------------
Megjegyzés 1.
Helyettesíti a benzil-cianidot, Ha használja:
4-klórbenzil-cianidot használva benzimidazol köztiterméket kap a klonitazénhez.
4-etoxi-benzil-cianidot használ, akkor az etonitazén benzimidazol intermedierjét kapja.
4-metoxi-benzil-cianid: metonitazén benzimidazol köztes termékét fogja kapni
4-izoproxibenzil-cianid: benzimidazol intermedier az izo.

2. megjegyzés.
2-amino-4-nitroanilin helyettesítheti az 1,2-fenil-diamint és használhat 4-etoxibenzil-cianidot - benzimidazol intermediert kap az etazénhez.

3. megjegyzés.
Az eredeti szabadalomban nem használtak katalizátort. A katalizátor megkönnyíti az anyagok oldódását. Pozitív hatással van a reakció sebességére és hozamára.

4. megjegyzés.
Ha etazénnel dolgozik, akkor nincs gond az izomerekkel. Már van egy termék, amely felhasználható 😉
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Miért nem adsz hozzá képeket a Redditről? Továbbá, illessze be a szintetizált anyag képletének képét. Képekkel könnyen érthető.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Sajnálom, de nem látok semmilyen alternatívát a hozzászólás szerkesztésére?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
A képeket itt fogom hozzáadni. Csak hogy tisztázzuk: nem próbáltam ki ezt a szintetizátort, és a képeket nem én készítettem.

FOTÓ 1:
UzM5oGEd6B

FOTÓ2:
TRipCQOSmL


FOTÓ 3:
KLJi1a2GPX


FOTÓ 4:
1R4J3FSLkW


FOTÓ 5:
KlHM7Eef0g

És az összetevők listája:

Speciális vegyi anyagok:
1 benzil-cianid változat:
4-klór-benzil-cianid (klonitazénhez)
4-etoxi-benzil-cianid (etonitazénhez)
4-metoxi-benzil-cianid (metonitazénhez)
4-izoproxibenzil-cianid (izonitazénhez)
2-amino-4-nitroanilin.

dietil-aminoetil-klorid
benzil-trietil-ammónium-klorid

Készletkémiai anyagok:
Abszolút etanol
Abszolút dioxán
HCl-gáz (NaCl és tömény kénsav)
Koncentrált HCl-oldat
Etil-acetát
Vizes ammónia
Nátrium-hidroxid
Vízmentes kálium-karbonát
Dietil-éter
 
Last edited by a moderator:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Nagyszerű!
Sokkal egyszerűbb, mint a fent, ezt szeretném kipróbálni.
Bár az utolsó szakaszban több biztonságra van szükség.
A fent-nél csak anhidridet adsz az anpp-hez (szintén mérgező, de sokkal gyengébb, mint bármelyik fent-származék), és akkor könnyen átviheted a hozamot közvetlenül a hígítóba, szennyeződés nélkül.
És égetni vagy mártani műanyag edényeket oxidálószerekben (kis ártalmatlanító kesztyűdobozban jó dolog).
Használjon vastag ruhafonalat, hogy tiszta oldatot kapjon forró foltok és olajos cseppek nélkül.

A nitazén utolsó szakaszában balesetek lehetségesek, komolyabb biztonságra van szükség.
Az erős származékokhoz nem elég az ártalmatlanító kesztyűdoboz.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Elnézést, kifejtené bővebben? Mi a vélt veszély? Nyeletlen lenyelés vagy transzdermális mérgezés, vagy mi? Robbanás?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Valószínűleg egy új bestseller nagy hatékonysággal és hosszan tartó hatással.
Veszélyes szar! A morfium 200-szoros hatékonysága és ~3 órás hatása.
(FIGYELMEZTETÉS: AZ OPIOIDHASZNÁLATOT DICSŐÍTŐ SZAR, FIGYELMEZTETTELEK)

Etometazén, megjelent a gyógyszerpiacon a 2022 tavaszán.

(metil helyett nitro csoport, talán még elfogadhatóbbá hangolható)
https://www.reddit.com/r/Opioid_RCs/comments/tp8ajr
És, ezt is találtam a wikiben, nagyon egyszerű módja a zéneknek (nincs szükség nitrilekre vagy fenilacetát származékokra)
800px-Etonitazene_2011_synth.png


Átkozottul veszélyesnek hangzik, mint az új járvány.
Csak "oktatásképpen" tettem fel.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Igen, ez már néhány éve "kialakulóban" van. Főleg a metonitazénről láttam felhasználói beszámolókat, és jellemzően elég gyorsan masszív toleranciát produkál. Ezt nagyon nehéz visszafordítani. Ezért tűnik a klonitazén érdekesebb jelöltnek, részben azért, mert a fenti tanulmány, ahol nem mutattak ki toleranciát, de azért is, mert kevésbé agresszív, gyengébb hatású. Könnyebben kezelhető.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
1. 2-(béta-dietilamino-etilamino)-5-nitroanilin (12,6g, 0,05 mol) és p-etoxi-fenilecetsav (9,91g, 0,055 mol) THF-ben (50ml) kevert, 50*C-ra melegített oldatához EEDQ-t (12,4g, 0,05 mol) adtunk (12,4g, 0,05 mol)
2. 24 óra elteltével további EEDQ-t (6,18g, 0,025mol) adtunk hozzá, majd 72 óra elteltével az EEDQ (12,4 g, 0,05 mol) végső adagját adtuk hozzá.
3. Az elegyet 50*C-on további 120 órán át hagytuk reagálni.
4. Az oldószert vákuumban eltávolítottuk, és kb. 6,6 ml 12 N HCl-t adtunk hozzá kevergetés mellett.
5. Az oldatot CHCl3-mal extraháltuk (2x200ml) és megszárítottuk (Na2SO4).
6. Az oldószert vákuumban bepároltuk, így 21,6 g (100%) etonitazén-hidrokloridot kaptunk: mp 161-164*C
 
Last edited by a moderator:

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Van valakinek szintézise a butonitazénhez? Csak egy másik vegyi anyagot helyettesíti a benzil-cianidot, mint a többi változat?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Szintézis a fentiek szerint, csak néhány reagenset cserélünk ki.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ha etometazént akarnék szintetizálni a William Dampier által oly kegyesen rendelkezésre bocsátott, továbbfejlesztett etonitazén szintézis segítségével, az valami ilyesmi lenne?
IIxJPsoFtv
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Van valakinek zenes eladója az EU-ban? Már elpazaroltam 3 ezer dollárt, hogy megtaláljam őket, de végül csak átvertek. Az opi állam szomorú, és az RC jelenet még inkább. De a zenes tényleg csak a jövő, mivel úgy tűnik, hogy nincsenek fentalogues... vagy ha vannak, kérem, tudassa velem.

Ha véletlenül segíteni akarsz, kérlek keress meg a [email protected] címen , én is tudok segíteni néhány anyaggal, amit nem említek itt, de ezek erős hatású opioidok. De ezt négyszemközt lehet megbeszélni. Én csak egy törvényes zeneértékesítőt akarok. :(

Kipróbáltam Eto btw a clearnet linkről. Erős cucc, fáj mint a kibaszott szar és sírva fakadok szippantás közben. Nem biztos, hogy a toleranciám, de nem olyan euforikus. Legit csak elaltat pár órára lol. Eléggé olyan, mintha egy erős benzót szednék lmao.
 

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Oké, király! Nem tudja véletlenül, hogy mely reagenseket? Remélem, hogy megpróbálok néhányat készíteni, haha.
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
A rechemco.to metonitazén 1:3 vagy tiszta formában rendelkezik. Az árak nagyon jók és a minőség is jó.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Szia én is szeretném megvásárolni ezt a terméket, meg tudná nekem mondani, egy heroinfüggőnek, aki ~20% afgán freebase-t használ, mennyivel többet vágna a termékből?

Köszönöm az idejét!
 
Top