Question Bármilyen jól ismert hamisítószer molárisan 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Van olyan jól ismert hamisító anyag, amelynek moláris értéke 120-140 között van?
Egy másik tulajdonság, amely ehhez a szarhoz kapcsolódhat:
Könnyen átalakul hidroklorid sókká, majd vissza az alapanyaghoz, és nincs színe. A hidroklorid só nem oldódik acetonban, és azonnal kicsapódik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
120-140g/mol? Milyen gyógyszer jól ismert hamisítója? Milyen ph-nál kezd kicsapódni?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Nem ellenőriztem a PH-t a csapadékponton. A moláris tömeget a reagensek fogyasztásának többletével becsülöm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Van egy listám a gyakori adultarantokról és azok oldhatóságáról, és meg tudom nézni a mol. Súlyt, de segítene, ha tudnám, hogy mi az adalékanyag. Senki sem tesz MSM-et a kokainba, és senki sem tesz levamisolt a metamfetaminba ( remélem, nem), ezért megkeresném annak a drognak a gyakori adalékanyagát, amelyről beszélünk. Ha nem mondod meg, akkor kétszer annyi munkámba kerül, és én okosabban és keményebben dolgozom, szóval mondd meg.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ezt az oldalsó vegyületet gyantával csapdáztam, majd visszanyertem az alaphoz. Most kezdem azt gondolni, hogy ez egyfajta kolloid, amely a PMK-ból elkapott mikrodiszperziós por (szilárd anyagok) jelenlétében épül fel. Valami hasonló a Pickering kolloidhoz.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ezt a tételt a szokásosnál valamivel többet vizsgáltam, és egy bizonyos ponton sikerült némi olajos anyagot kivonnom.
Nem fogom leírni az összes lépést, mivel túl hosszú lenne a megértéshez. Végeredményben kb. 10 g mdma hcl + némi víz volt a kristályosítóban. Az elején az arány 10 g mdma hcl + 30 g víz volt. Valamikor, amikor az arányok 10 g só + 10 g víz lett, akkor láttam valamit, amit még soha nem láttam, vagy nem figyeltem rá.
A kristályosító alján, a vízréteg alatt valami kis mennyiségű folyékony anyag átlátszó és vízzel nem keverhető. Valószínűleg ez az anyag sokkal kevésbé oldódik vízben, ha az mdma hcl-hez hasonlítjuk, és a vízből kiszorult.
Nem lép reakcióba a hcl-el, mivel a hcl felesleg miatt a ph enyhén savas volt.
Egy másik tulajdonsága - acetonban oldhatatlan.
Olvastam a fórumot, és találtam néhány témát valami hasonlóról. De még mindig nem tudom, hogy mi az.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Elnézést, nem vagyok világos ebben a leírásban: annyira fáradt az elmúlt napokban. Igen, pontosan ez az anyag, víz alatt szabadult fel. Tehát sokkal kevésbé oldódik vízben. És nem mdma fb is, mivel nem reagál a hcl-el... Ennek az anyagnak a térfogatát - nehéz megmondani, mivel túl fáradt voltam ahhoz, hogy újra szétválasszam tölcséren, és nincs tölcsérem ilyen kis térfogathoz, de a megjelenés alapján azt mondhatom, hogy az mdma hcl tömegének kb. 2-5%-a volt.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Oké, ez az anyag a víz alatt lehet, hogy perc maradék. De ebben az esetben hosszú volt az út. A hosszú folyamat után kapott Mdma hcl-t vízből kristályosították száraz tömegig. Aztán túl kellemetlen szag miatt feloldották, és ionos gyantával folytatták, és ismét vízből kristályosították újra. A második kristályosítás során az alján lévő anyagot láttuk.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Top