Próbált valaki itt 2,5-dimetoxibenzaldehidet készíteni benzaldehid és piridin felhasználásával?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Nagyjából minden benne van a címben, de ha van, tudna nekem egy elképzelést adni arról, hogy mennyire könnyű?
Van egy rakomány benzaldehidem, és nem nagyon szeretem az amfetaminokat, sokkal inkább 2,5-dmobzh-ra alakítanám át (igen, ez az én rövidítésem a fenti kémia lol), és kockáztatom, hogy a végtermék fele mennyiségét kapom, mivel ez kétszeresen hasznos számomra!
A benzaldehid is nagyon könnyen beszerezhető, és ha ez egy viszonylag jól kivitelezhető szintézis, akkor azt hiszem, hogy valamit találtam, és elkezdhetem követni néhány 2c receptet.
Bármilyen gondolat vagy bajok, amelyekkel esetleg szembesülhetek? Nem KELL egy kiló belőle...
Még a 250g is túlzásnak tűnik nekem, de mindegy, nem vagyok eladó.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Bocsánat, a 3,4-trimetoxi-benzaldehidre gondoltam.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Legalább meszkalint tudnék készíteni kis mennyiségben....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ha ezt a kérdést fel kell tennie, az azt jelenti, hogy nem fog. Nem világos számodra, hogy miért, de a végén vásárolni vagy kapni fogsz néhányat. Talán megközelíteni vanillin 3,4,5-(MeO)3-BA szem előtt tartva, nem pedig 2,5-(MeO)2... próbált p-anisaldehidből és a munka kemény.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Igen, megtanultam. Rájöttem, hogy kb. 5 perccel azután, hogy ezt írtam, valami 3,4-hidroxi-ph vagy ilyesmi, összekevertem a meszkalin prekurzor, a 2c fő prekurzor és a 3,4-hidroxi-fenrtilamin között. Teljesen más
...bocsánat ezért. Azóta kaptam egy leckét a fenetilaminokról és arról, hogy lényegében visszafelé olvassuk a vegyszereket, így a 3 és 4 pozíció teljesen rossz, nem beszélve a hidroxiról a dimetoxi vagy trimetoxi helyett. Bocsánat ezért!
 
Top