Az efedra növények hatékony módja az efedrin megszerzésének?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Mint azt sokan tudják, a P2NP módszer sokak számára nagyon nehéz, mivel olyan anyagokat használ, mint a nitroetán, amelynek eladása ellenőrzés alá esik, és nincsenek alternatívák.

Az efedra növény (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) fajai általában a Földközi-tengerrel határos országokban teremnek bőségesen. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezen növények feldolgozása és így az efedrin kinyerése rövid és hosszú távon is hatékony lehet-e.

Bármilyen segítség az ebben járatos emberektől nagyon hasznos lenne.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ha jó és nagy ephedra forrása van - annak nagyszerű.
De ha az Ön éghajlata nem képes ezt a növényt előállítani - használjon pszeudo- vagy norefedrint.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Tudja, hogy mennyi efedra kell körülbelül 1 kg efedrin előállításához, plusz-mínusz? Így segíthet nekem felülvizsgálni a lehetőségeimet, és megérteni, hogy melyik utat kell választanom.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Azt hiszem, meg kell próbálnia megtalálni néhány beszállítót az efedrin pszeudo, vagy gyógyszer, amely pszeudo-t tartalmaz.
Megpróbálhatja a norephidrint is. Megtalálható néhány állatgyógyászati gyógyszertárban.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Ha jól számolom, akkor szükség van rund körülbelül 50kg növényre, jó természetes százalékos aktív Substanzen, hogy 1kg keverékét kapja az összes alkaloidok benne. Nem vagyok kémikus, csak matek és fizika őrült vagyok. És a megfelelő efedra fajtára is szükséged van, mert a százalékos arány. Szintén 100%-os hozamra van szükséged.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Minden bizonnyal nagyon nehéz lesz érdemi összeget kapni. Ha ezt "hobbi" léptékben szeretné megtenni, akkor megpróbálhatja megismételni az ezt a kivonást leíró számos cikk egyikét, de a kilogrammos lépték valószínűleg nagyon fárasztó lesz
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Az efedrint otthon is előállíthatja benzaldehid, élesztő és cukor felhasználásával.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Készítettem egy bejegyzést, amelyben elmagyarázom a folyamatot. Ez korántsem olyan egyszerű
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Az L-PAC itthon sajnos nem igazán megvalósítható, sok éven át tárgyalták, de végül semmi sem valósult meg. Csupa spekuláció.

Az alkaloidok kivonásához általában sok kiló növényi anyagra van szükség, például a kokainhoz, 1 kg előállításához átlagosan 250 kg levélre van szükség, hogy egy ötletet adjak.

Otthon kis léptékben, ha tényleg ezt akarod csinálni, lehetséges. 2kg Ma Huangból kb. 10-15gr efedrint lehet kinyerni, amit kis mennyiségben fel lehet használni.

Az interneten is találhatsz belőle eladhatót, ha rákeresel a "Mo Huang" kifejezésre. A kívánt faj az Ephedra Sinica stapf. Ne használjon Mormon teát, mivel nagyon kevés alkaloidot tartalmaz.


A Soxhlet extrakció a legjobb megoldás, ha engem kérdezel.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ha kínai, akkor ez biztonságosan és könnyen beszerezhető. Az efedra hasonló más növényekhez. Kínában egyesek a gyomokat ephedrának tekintik. Emellett Kínában csak egyféle ephedra értékes ültetvény. A többi fajta vagy alacsony szintű, vagy védett.
 
Top