Kérjen meg egy szakértőt, hogy mondja meg a választ a kérdésre

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1、A Nabh4 helyettesíthető-e (CH3COO)3BHNa?(C6H10BNaO6)

2、A p2np és a Nabh4 útvonalán adhatok formaldehidet vagy metilamint a termék közvetlen metilálásához?

3、Az amfetamin felbontása után a D-amfetaminolajat acetonban és toluolban kell feloldani HCI buborékolással Nagy kristályokat kaphatunk?

Nem tudok angolul, mindent google fordítással írtam le, remélem a fórumban megtalálom a választ, amit szeretnék.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Ez a fórum nem rendelkezik sem amfetamin-metilációs videókkal, sem termékkristályosítási videókkal, ezekre azért van szükségem, mert a szóbeli kommunikáció nem olyan hatékony, mint a videók.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
A D-amfetamin HCI-vel kristályosítható? Úgy értem, füstölhető kristályokká kristályosítva.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Miután a metamfetamint HCI-vel buborékosították és kristályosították, abszolút etanolban kell megolvasztani és átkristályosítani, hogy átlátszó ICE?-t kapjunk.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2. Nem, különleges feltételekre van szükség, erre van fonal.

3. Az amfetamin-hidroklorid higroszkópos, olyan kristályokat fog kapni, amelyek egy éjszaka alatt tócsává válnak.

A D-amfetamin HCI-vel kristályosítható? Úgy értem, hogy füstölhető kristályokká kristályosodik.

Igen, ha helyben elszívod, akkor lehetséges.

Miután a metamfetamin HCI-vel buborékosodott és kristályosodott, meg kell olvasztani és abszolút etanolban át kell kristályosítani, hogy átlátszó ICE?-t kapjunk.

A patton által készített szál mindent leír, a jég előállítását és kristályosítását.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük a választ
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Általánosságban elmondható, hogy az utcán árult tömbjég a D-metamfetamin, amelyet el lehet szívni, és a metilmentes D-amfetamin nem egy nagy kristály, hanem por. Ezt általában orrba injekciózásra vagy lenyelésre használják, igaz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ez lenne a nedves ragacsos por amph*HCl.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Patton, tudja a választ az első kérdésemre? Szükségem van erre a válaszra, mert az én országomban nem áll rendelkezésre Nabh4,I need something to replace this
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem helyettesítheti közvetlenül egy hasonló hangzású kompundummal. cianoborohidrid mérgező, mérgező melléktermékeket készít, és nem tudja közvetlenül redukálni a nitrót aminná, először az imint kellene előállítania, AZT követően csökkentenie kellene azt.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
A (CH3COO)3BHNa, a nátrium-triaetoxi-borohidrid és a nátrium-cianoborohidrid (molekuláris képlet: NaBH3(CN), ez két különböző nátrium-hidroxid, kerestem ezt a dolgot a Google-on, nem tudom ezt Tud valami helyettesíteni NaBh4
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ó bocsánat, nem figyeltem, de szerintem a STAB ugyanez a történet, enyhe redukáló, lehet, hogy nem működik, az imint aminná redukálja, de a nitro-aminra való redukcióban nem vagyok biztos...
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Tehát ha amfetamint kapok, használhatok metilamint az amfetamin metilálására az AI/Hg módszerrel?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nem próbálhatja ki. Vegye figyelembe, hogy az eredmény felzaklathatja Önt. Nem biztos, hogy ugyanazt a hozamot fogja kapni. Ráadásul nagyobb mennyiségű ilyen reagenset kell használnia.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Metil-amin előállítása in situ nitrometánból Al/Hg amalgámmal a P2P (BMK) jelenlétében működhet... Azt hiszem, ez az MDMA előállításának ismert útvonala.
 
Top