Ausztrál Darknet?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Kíváncsi vagyok, mennyire gyakori az ausztrálok számára a sötétség használata.

Valószínűleg ez a legjövedelmezőbb piac, talán az USA mellett. Az árak az egekbe szöknek a felhasználók számára, így az eladók bankot csinálnak. Néztem egy dokumentumfilmet, és a kokainkereskedők eszement összegeket kerestek akkoriban, több százezer dollárt. Azt mondanám, hogy ez a "dugó" szint, alacsonyabb szintű dílereknek adtak el, és kilókat vásároltak.

Szóval mennyire szigorúak az ausztrál belföldi postahivatalok? Sok drogot fognak el? Milyenek a biztonsági intézkedések?

Tudom, hogy a dark net még elég kicsi a "rendes" drogkereskedelemhez képest, mondhatni, de ez a piac az egyik legkívánatosabb kell, hogy legyen.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Egy AUS-ban élő ismerősöm elmondta, hogy az ausztrál kormány nagyon utálja a drogokat, és kutyákkal/szkennerekkel stb. ellenőrzik a postahivatalokat.

Könnyű videókat találni arról, hogy mennyire profik - a kábítószerügyi hivatalok is nagy összegű ajánlatokat tesznek, ahol például néhány MILLIÓ USD-t kínálnak olyan rendszerért, amely megkönnyíti és felgyorsítja a postai küldemények ellenőrzését. Vannak szkennereik a szkenner-zavarók stb. felderítésére - ez a fő oka annak, hogy a kábítószer az AUS-ban olyan kurva sok pénzbe kerül.

Nagy büntetést is kaphatsz, és ez a másik ok, amiért ilyen sokba kerül, úgy értem, nagy kockázat = nagy pénz.
Azokban az országokban, ahol a büntetések nem olyan súlyosak és hosszúak, a drogok olcsók, mert senkit nem érdekel, még ha el is kapják őket - például Hollandiában.
 
Top