A B-nitrosztirén kérdései....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Oké, szóval megértem, hogy a 2c-h freebase nem stabil, és én olyan valaki vagyok, aki benzo elvonáson megy keresztül, és így elismerem, hogy bizonyos lépések.... között eltarthat egy kis idő.
Van némi 2,5-DMOBA és iv már összegyűjtöttem mindent, amire szükségem van, hogy 2c-h-ra alakítsam, majd onnan egy egész potenciális szivárványos termékké váljon....
Már egy ideje előkészítettem ezt egy ideig, és eltartott egy ideig, hogy beszerezzem az összes szart, amire szükségem van.
Csak kíváncsi vagyok, mennyire stabil a b-nitrosztirén? Megtehetném ezt a lépést, majd a redukció előtt pár napig úgy tárolnám, ahogy van, probléma nélkül?
Tulajdonképpen még egy kis LAH-t is beszereztem, ami jó lesz. Ja, és az etiléndiamin, ami jön, szintén hasznos lehet ebben.
Miután ilyen sokáig tartott, hogy összegyűjtsem és elkezdjem nézni bármi mást, mint a triptamin reduktív aminációkat, nem akarom elkészíteni a sztirolt, és aztán visszajönni, hogy kibaszottul találjam!
Valószínűleg vákuumcsomagolnám egyébként, de igen. Tényleg többször kellene ezt tennem - meg kellett volna tennem az n,n-DMT-vel, amikor csináltam, talán nem lett volna vörös... lol csak pár gramm, de mégis. Fura.
Mindenesetre igen, bárki, aki csinálta a szintetizációt akár a la shulgin az ammónium-acetáttal, vagy akár ha már csinálta etiléndiaminnal, mint katalizátorral, szóljon ide, és tudassa velem, hogy miben vagyok benne! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
A 2C-H sokkal stabilabb, mint a béta-nitrosztirén, szabad bázisként lassan CO2-t vesz fel a levegőből, és részben a karbonátos sójával szennyeződik, de ez csak a levegővel való szabad érintkezés esetén van így, ha szorosan lezárva és hűtőben tároljuk, sok évet várhatunk, mielőtt valami érdekesebbet csinálnánk belőle, ha persze elég türelmesek vagyunk.
Alternatívaként alakítsuk át HCl-sóvá a hosszú tárolás érdekében, ráadásul később közvetlenül brómozható még só formájában is.
Az átkristályosított vagy elég tiszta nitrosztirének is elég hosszú ideig tárolhatók hűtőszekrényben, szorosan zárt üvegpalackokban vagy üvegcsékben, vagy még jobb esetben lezárt ampullákban.
 
Top