BB WIKI enciklopédia

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

43535

A WIKI BB meghívja Önt a kémiai-farmakológiai tudástárba. A fórumtól eltérő, új, praktikus megközelítést dolgoztunk ki az adatok bemutatására az Ön kényelme érdekében. A navigáció úgy van elrendezve, hogy intuitív módon könnyen megtalálhatja a szükséges információkat a gyógyszerek leírásáról, prekurzoraikról, szintézismódszerekről és technológiákról, analízisről, tisztításról, tulajdonságokról, farmakológiai hatásokról stb. A WIKI BB minden tartalmát a megfelelő profilú szakértők írják. A szekciót folyamatosan kiegészítjük és frissítjük az Ön javaslatai és kívánságai szerint, amelyeket a vitaszekcióban hagyhat meg. Örülünk, hogy Önt is a felhasználóink között üdvözölhetjük.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Észrevettem, hogy a wikin belüli linkek némelyike a bbgate clear-net oldalaira vezet.
Ne értsen félre, amennyire én látom, Ön megfelelően konfigurálta a dolgokat, ahol a bejelentkezési munkamenetek nem maradnak fenn a .onion címek és a clear-net címek között (bár lehet, hogy csak a böngészőm véd engem).
Azonban különböző, talán homályos okok miatt ez még mindig kockázatosnak számít.
Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valami elképzelésed a (teljes) wiki letölthető archívumának kiadásáról?
Az adatvédelmi aggályokon kívül a megőrzés szempontjából is gondolkodom, mivel újra és újra láttuk már, hogy a tiltott tudás ilyen tárházai csak azért épülnek fel, hogy aztán lerombolják őket.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kérem, szakértő, tudja ezt a reakciót lebontani nekem, a spaths és a gridnard reakciója az efedrin szintézisére, kérem, szükségem van útmutatóra, mint a reagáló mennyiségek, az idő és más feltétel.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 61
Last edited:
Top