A legjobb 4MMC kristályosítási módszer a garázsban

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
A legjobb 4MMC kristályosítási módszer a garázsban

Ez a garázs, amelyhez hozzáférhetek, nagyon távoli és félreeső, nincs hozzáférés állandó áramláshoz. Van egy inverterem, amely lehetővé teszi számomra, hogy használjam a villamos energiát, amíg ott vagyok a járművemmel, de ez az egyetlen formája az elektromos hozzáférésnek, (hacsak nem tartottam egy autóakkumulátort vagy 2 vagy többet, amit össze tudok kapcsolni, és ezt használhatom, mint a villamos energia formámat, és amikor alacsonyan futnak, akkor vagy a járművemet használhatom, hogy feltöltsem őket vissza a jump vezetékek használatával, vagy hazavihetem őket, hogy feltöltsem, inkább nem teszem ezt, bár). Szeretnék egy olyan kristályosítási módszert, amely a legegyszerűbb az ilyen beállításhoz. Nincs módom a hőmérséklet szabályozására, amíg távol vagyok igazán. Itt van szükségem néhány ötletre és szakértői segítségre, kérem. Hozzáférésem van egy mikrohullámú sütőhöz, hogy szükség esetén melegítsek, vagy használhatok egy kempingtűzhelyet, amely gázpalackokból működik. Remélem, hogy vannak olyan emberek, akiknek hasonló beállítása lehet, ahol ez nem a legegyszerűbb módja, amit tudok, de csak azt akarom, hogy nagyon elszigetelt legyen, mint a fő prioritásom, és minden más, amit meg kell találnom egy módot, hogy dolgozzak körülötte. Remélhetőleg vannak itt emberek, akik tudnak segíteni néhány módszerrel.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Egy módszer, amely kettős oldószert és azok % -át is tartalmazza a kevert forró oldószer és a 4mmc por közötti arányt. A fentiek kevert oldatainak centiméteres magasságával együtt, és milyen méretű kristályokra számíthatok, kérem. Bármilyen segítség nagyszerű lesz.
 
Top