Question Legjobb fórumok?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Legjobb fórumok? Ez tűnik jónak keres, mivel tudom, hogy a dread jelenleg nem elérhető.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Lengyel hagymafórum
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Meg tudod osztani a linket? ez egy deepweb fórum?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
kipróbálhatja a Sütő kenyér szakértőjét, ha elégedetlen ezzel...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Idk, miért keresne bárki épeszű ember ennél a remekműnél többet egy fórumon. Tetszik? Én még soha nem láttam ebben a valóságban eltöltött rövid időmben semmi ilyesmit, a "fő tagok" részletekre való figyelme és elkötelezettsége páratlan... Elég érdekes embereket is vonzott. Valóban egyedülálló. Imádom ezt a fórumot! Szeretem a BB-t.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Mivel ez a termelésre specializálódott, és itt tényleg sok jó, intelligens, jól szerkesztett felhasználó van, és nem olyan sok csaló gyerek, mert nem is tudják, miről van szó!

Cebulka is remek, de sajnos többnyire nem angolul.

A Dread is tetszett de mivel állandóan lent van használhatatlan! Nem tudom, hogy nem bukták-e le...

Engem is érdekelnek az ilyen fórumok, de szakmaiatlan gengsztergyerekek és a drogokról stb. konkrét ismeretekkel nem rendelkező emberek nélkül.

Szóval ha van valamilyen "haladó" fórum kérem szóljatok! A drogok mellett, ami a fő érdeklődési körömbe tartozik, az okirat-hamisítás és csalás is érdekel.

Mind nagy témák, de ezek mellett csak fórumok vannak kint, 90%-ban noobokkal, nem akarom megosztani az évek alatt összegyűjtött információimat csak szakemberekkel, mert egyébként tájékozatlan emberek veszik az információkat és használhatatlanná teszik, mert úgy tesznek, mintha tudnák mit csinálnak.

Például hogyan kell építeni egy szkimmer vagy sok más dolgot, amit félek megosztani a noobokkal.

Itt az összes videó stb látható, hogy vannak profik, akik fel akarják hozni a fórumon, és erősíteni a közösséget!

Szóval elég boldog vagyok, de nyitott vagyok a tippekre, hogy nagyobb hálózatot építsek és profiktól tanuljak.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kémiai információkat keres, vagy csak gyógyszereket szeretne vásárolni? Ha kémiai információra vágyik, van néhány hely, amely már régóta létezik vagy létezett, és ennek eredményeképpen olyan témákra is rákereshet, amelyek nem kapnak találatot ezen az oldalon, mert egyszerűen nem merült fel
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Tudhatok erről a linkről, uram?
 
Top