Question Looking for a vendor A metadon-hidroklorid legjobb piaca

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Megbízható piacteret keresek a metadon-hidroklorid minél tisztább (99%+) megvásárlásához. Találkozott valaki egy jó forrással?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ ha meg akarja vásárolni, hogy nem kell idejönnie a darknetre, akkor megvásárolhatja a clearnetről analitikai minőségben a sigmaaaldrich-től.

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

vagy noobie vagy trollkodás, mivel a 99%+ nem használható, és nem fogja megtalálni semmilyen piacon.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Egyetértek, lehet, hogy egy noob re a darknet.

Amikor 99%-ot mondtam, csak azt mondtam, hogy a lehető legtisztább. Továbbá, miért nem hasznos a 99%?, azt hittem, hogy a minél tisztább anyag hasznosabb, nem kevésbé. De még egyszer, igen, új vagyok a darknetben. Nem vagyok noob, amikor a metadon-hidrokloridról van szó, nagyon tiszta formában. Injektálható formában írják fel nekem (és szívesen bizonyítom). Ez az én küldetésem. Egyre nehezebbnek találom, és a felíró orvosom nagyon keményen próbál engem leállítani, ezért az az elképzelésem, hogy megpróbálom más szállítótól beszerezni, ha a legrosszabb történik, és előzetes értesítés nélkül visszavonják.

Szintén szintén, ez nem a világosban van? nem a darknet? Valószínűleg tévedek, de nem használok tor-t vagy VPN-t ehhez a cseréhez. De nem akarok ellenségeket szerezni vagy bosszantani az embereket, ezért elnézést kérek, ha ezt tettem rögtön a kapunál. Ha tudtok segíteni, azt nagyon megköszönném.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok bocsánat, hogy durva voltam az előző üzenetemben még mindig a legjobb javaslatom az lesz, hogy ne vásároljon semmilyen gyógyszert a darknetben a termékek többsége itt a földalatti vegyészek által készített termék a maximális tisztaság, amit kereshetsz ~70% a legjobb neked és az egészségednek, hogy hallgass az orvosodra. még mindig a te döntésed, én fogom linkelni néhány embert, akik segíthetnek neked.

Ezek az eladók ezen a piacon lépjen kapcsolatba velük, lehet, hogy tudnak valakit, aki segíthet.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum átirányítások és bbgate.com egy clearnet tükör a könnyebbség kedvéért.
Tor link
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ha az alphabay piac nem megy lefelé, akkor 3 vagy annyi eladó van. Drága tho. Olcsóbb megtalálni a klinikát, és szombaton elmenni készpénzzel, Xanax-szal vagy crackkel, és megvenni vagy elcserélni az üvegeket.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nem a klinikák által felírt folyékony metadont keresem. Olyan eladókat keresek, akik a lehető legtisztábban szintetizálják. A lehető legtisztább kristályokat vagy porokat keresek.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Olyan tisztán, ahogy csak tudtam, mondtam. Továbbá, miért haszontalan a cuccok 99%-a? Azt hittem volna, hogy egy tiszta vegyszer hasznosabb, mint a kevesebb. Még egyszer mondom: Új vagyok a sötét világhálón. Ami a nagyon tiszta metadon-hidrokloridot illeti, nem vagyok újonc. Injekciós készítményként írták fel nekem (és szívesen bizonyítom). Ez az én küldetésem. A tervem az, hogy megpróbálom megszerezni egy másik ellátásból arra az esetre, ha a legrosszabb történik, és előzetes értesítés nélkül visszavonják, mert egyre nehezebbnek találom, és az orvosom rendkívül keményen dolgozik azon, hogy leállítson róla.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nem tudom, hogy ki vagy, vagy miért u r másolja a válaszaimat, de u kérlek hagyd abba. Köszönöm.
 
Top