Question A 4MMC nagyméretű kristályosításának legjobb módja

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Jó estét!

Körülnéztem a fórumon, hogy mi a legjobb módja a mefedron nagyszabású kristályosításának, de sok különböző módszert találtam, sok különböző ember sok különböző véleményével. Keresem a legjobb módszert, hogy szép kristályokat kapjak. Én 2b4mp-t használok DCM oldószerrel. Minden tippet és tanácsot nagyra értékelek.

Üdvözlettel,
Mora
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Mennyibe kerül az u nagyméretű skála ?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Körülbelül 15 kg körüli kristályosítást kell kezdeni.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 nap
 

Attachments

  • MD7zGK52uI.mp4
    3.4 MB · Views: 0
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ha van ideje, a legjobb kristályokat 30/70-es víz/alkohol oldatból kapja száraz helyiségben, 18-20 ºC-on. Ez a folyamat azonban több napot vesz igénybe. A legjobb, ha páramentesítő készüléket használunk a levegő szárításához.
Ha kevés idő áll rendelkezésre, az oldószer bepárlásához jó választás a rotációs párologtató. Válassza ki a térfogat szerint. 15 kg mefedronhoz 30 liter oldószert (víz/alkohol) használ. Tehát 10 liter vagy annál nagyobb mennyiségű oldószerhez rotációs elpárologtatóra lesz szüksége.
A gyors kristályosítás azonban mindig finom frakciót ad. A kristálynövekedés folyamata időfüggő.
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
A kristályosítás másik módszere a kristályosító folyadék hőmérsékletének csökkentése. A hőmérséklet fokozatos csökkentése -20ºC alá szükséges a durva frakció eléréséhez.
Finom frakciót gyors fagyasztással lehet nyerni. Hűtőanyagként szárazjég (CO₂) használható.
A kristályosítás meglehetősen érzékeny folyamat. Gyakorlatra van szükség az optimális eredmények eléréséhez. Ha szüksége van a segítségemre, kérem, vegye fel velem a kapcsolatot PM-ben.
 
Top