A legjobb módja az MDMA kristályosításának "PRO" kinézetű? (nagy kristályok)

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Szóval, az én kristályok tiszta öröm, de kisebb, mint én szeretnék...mi a használt rendszer a "PRO" ? Úgy értem , forró, hogy azok a sűrű és nagy kristályok egy "préselt" megjelenés?
Csak a mennyiség a kulcs? úgy értem, hogy több mennyiséggel kristályosítani, mondjuk forró IPA-ban egy éjszaka alatt javulna?
Adjak hozzá vizet az IPA-hoz, hogy csökkentsem a kristályosodás sebességét?
az első kristályosítás módja ( xilolos IPA-ban, miközben a szintézist végzi) jelent különbséget? úgy értem, gáz vagy folyékony HCL használata változtatna valamit?

tnx előre
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx a válaszért! sajnos a met sokkal könnyebben kristályosodik nagy szilánkokban, mint az MDMA, az MDMA , a racém (mint mindig) nem kristályosodik nagy szilánkokban.... a tipicall holland kristály valószínűleg kémiai/mechanikai eljárás keverékével készül.... fogadok, hogy lassan kristályosodnak, de miután megkapják a kis-közepes szilánkokat, nyomják, mint sok más drogot....hogyan? lefogadom, hogy úgy csinálják, mint a rosszfiúk a kokain vágásához... csak adnak hozzá egy kis mennyiségű aproppiát oldószert (eleget, hogy adjanak hozzá némi nedvességet, de kevesebbet, hogy feloldódjanak és összetörjenek a szilánkok), majd nyomják és elpárologtatják az oldószert.... vagy akár kvázi megolvasztják az mdma-t egy tökéletes ponton, ahol a kristályok elérik az olvadáspontot, de nem eléggé ahhoz, hogy mindent tönkre tegyenek, majd várnak, hogy újra szobahőmérsékletű legyen....

Más rendszereket nem ismerek, de azok a hatalmas QUARTZ-szerű kristályok sem megvalósíthatóak racém MDMA-val , beszélve a kémiai pontról.

További ötletek?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vegye az egyik viszonylag nagyobb, előre szintetizált kőzetét egy korábbi tételből, és a következő alkalommal, amikor az átkristályosítási folyamatot végzi, dobja a már kristályosított MDMA-HCl kőzetét az oldatba, mielőtt a kristályok elkezdenek kialakulni. Ez alapként fog működni a nagyobb kristályképződéshez a beletett MDMA-kristály körül. Ezután csak folytasd a szokásos módon, és a befejezés után szép CSONKOS kristályokat kell kapnod. Tudasd velünk, hogyan működik, és küldj egy képet az eredményről, hogy az emberek is tanulhassanak!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Hello, tnx a válaszodért, igen im doiing, hogy a vetési módszer , csak én soha nem kapom meg a pontos "pro" UG megjelenés... Isten tudja, hogyan csinálják.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ez azt jelenti, hogy megoldotta az új tétel színével/szagával kapcsolatos problémát? Ami a tényleges kérdését illeti, nagyon új vagyok ebben, de találkoztam egy hasonló hozzászólással, ahol az emberek butanont ajánlottak nagyobb kristályokhoz. Nem biztos, hogy ez csak egy keverék butanon volt, azt hiszem, ez egy reddit szál volt az r/theehive-on, de lehet, hogy tévedek. Az op az újbóli rockingról kérdezett.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
a színe még mindig szinte balzsamos , de a szagát életre kelti átkristályosítás után telített oldatban víz.... telített oldatban....
 
Top