A legjobb módja a Monero megszerzésének

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Régebben nagyon bonyolult/specifikus módon csináltam. most új utat keresek a monero megszerzéséhez (lehetőleg érmecsere nélkül). már átkutattam a fórumot, de nem találtam semmi aktuálisat.
Valami tanács?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kétféleképpen; nagyon alapvetően elmondva

vagy megy vásárolni sub érméket, amelyek nem követik a pénztárcák, és fordítsa át monero dash stb. és mozogni körül

vagy menj egy mosodába helyi fickó fizetni némi jutalékot, és kap készpénz / digitális tiszta pénzt.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
vagy eladhatok neked, vagy bárkinek, aki monerót tart. igaz?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Elnézést a késői ellenőrzésért, ez a kérdés nekem vagy a hozzászólás tulajdonosának szólt?

Ha nekem szól, akkor mit árul? Én nem veszek vagy adok el monero innen, de én eladom a pax és a localmonero, hogy keverjük össze. És úgy tűnik, hogy te egy tapasztalt fickó vagy, így azt hiszem, tudod, hogyan kell tisztítani az oldaladat. Azonban, ha belekeveredett több, mint amit tudsz kezelni, hogy névtelenül, én mindig nyitott vagyok, hogy hallgassa meg az ajánlatokat.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Bocsánat a nagyon nagyon késői ellenőrzésért! lol . ez egy megjegyzés volt a poszthoz, mert így kell kereskedni. (emberek az emberek között) felejtsd el ezeket a cseréket. ha a "nép" nem lenne annyira indoktrinált,megijedt vagy azt hiszi, hogy a Gov a barátjuk, akkor sokkal jobban tudnánk csinálni. Köszönöm im mindig érdekel a tanulás.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Szerintem ez nem túl bonyolult :)

BTC-t bármilyen forrásból (tőzsde, p2p, kereskedelem) vásárolhat, majd a BTC-t bármelyik anonim csereplatformon, például a Majestic Bankon átválthatja.

Az ő hagymájukat itt találod: https://majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
A linkek biztonságára nem vállalok garanciát.

Mindenesetre ott tudsz BTC-t cserélni XMR-re, ez nagyon kényelmes. Több száz ilyen weboldal van a weben és a darkwebben.

A BTC 100%-ban anonim megvásárlásához ajánlom az anonim bankszámlákat, ezeket egyszerűen más emberek nevére nyitják hamis személyi igazolványok használatával..ez a nagyobb bankoknál trükkös lehet, de én tudok segíteni ebben sok különböző országban.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Használja a LocalMonerót. Még mobilalkalmazásuk is van.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ya helyi monero a legjobb. Peer to peer, gyors és nincs kyc. Alacsony díjak, szemben a paxful és más szemét oldalakkal.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Vannak olyan oldalak, ahol xmr-t lehet vásárolni hitel/betéti kártyával is, keress rá, bár sok bank tele van szarral és nem engedi át a fizetést (chase bank például). Az usában a pnc bank engedélyezi.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Hallottam egy olyan vásárlási módról, amely szinte ingyenesen tartalmazza a tárcák közötti mozgást, de az első lépést mindenképpen megváltoztatnám. Kezdetnek vegyél egy kis Litecoint (azt mondták, használd a venmo-t, de... utána kell néznem a legjobb lehetőségnek). Ezután átutalni a Cake tárcádba (a díjak sokkal alacsonyabbak, mint a BTC) és átváltani XMR-re. Aztán átutalnám egy másik tárcába és kész. Fogalmam sincs, hogy ez olcsóbb-e, mint a localmonero, amit én használtam, csak megosztom.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A Cake tárcát használom. Általában veszek valamit, például litecoint vagy valamit, aminek alacsony a díja, elküldöm a cake wallet-emre, és ott XMR-re cserélem.
 
Top