Fekete MDMA HCl

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Feldolgozott MDP2P 28578-ból foszforsavval, majd vákuumdesztillációval. Nátrium-biszulfit segítségével megerősítve. Ezután folytatta az MDP2P használatát Al/Hg, Leuckart-Wallach és NaBH4 átalakításokkal. A 3 eljárás minden eredményét vákuumdesztilláltuk, majd Marquis Reagenssel vizsgáltuk, amely lilás-fekete színezést mutatott. Most itt válik szokatlanná, mind a 37%-os HCl-lel történő titrálás, mind a HCl-lel történő gázosítás a HCl-be csepegtetett kénsavval, majd az oldószer elpárologtatása még hő nélkül is szurokfekete MDMA-kristályt eredményez. Mindhárom eljárás fekete MDMA-t eredményezett.

Ez a 28578-ban lévő szennyeződéstől származik, vagy van mód a fekete szennyeződés eltávolítására?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Azt hiszem, csak egy recrystslizer acetona / h2o tiszta a termék szép
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Üdvözlöm, uraim, pszeudoefedrinből metamfetamin előállítása során találkoztam ezzel a helyzettel. Gondolom, hogy a túlzott savasodás és a víz okozza. Ez a fekete komplex vas-hidroxid kolloidnak tűnik, ami nagyon makacs, de etanolban/metanolban oldódnak és más szerves oldószerekben nem oldódnak. Az utolsó megoldásom az, hogy az összes anyagot vízmentes etanolban feloldom, félig áteresztő membránba teszem, majd egy desztillált vizet tartalmazó főzőpohárba teszem. Keverés mellett a metamfetamin-hidroklorid a féligáteresztő membránon keresztül kerüljön a vízbe, míg a fekete komplex a féligáteresztő membránban marad. A végtermék nagyon tiszta és krémfehér. De ez nagyon időigényes.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Éppen egy héttel ezelőtt vizsgáltam az ozmózisos re-cirkulációs vízszűrők piacát erre a célra.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Megpróbálhatja például 2-3 alkalommal elvégezni az átkristályosítást, ha nem rendelkezik speciális ismeretekkel a kolloidok feloldásáról és az oldalsó szerves anyagok eltávolításáról. Nem tudom, HOGYAN kristályosítasz, de az én kristályosításom tökéletesen működik ilyen célra.

Itt a srác korábban mesélt a membránszűrésről. Lehet, hogy érdemes.
 
Top