BMK glicidát CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Újonc vagyok ebben a világban, bmk glicidátot vettem egy kínaitól, mert azt mondta nekem, hogy nagyon könnyű átalakítani A-olajjá, de nem így volt. Szeretném megkérdezni, hogy lehetséges lenne-e A-olajjá alakítani, hogy gyorspasztát készítsek. a bmk glicidát ugyanaz, mint a p2np? Az AL/HG synthesys módszer működne nálam? Üdvözletem és köszönöm!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Van egy fotója? Nem olyan, mint a p2np, mint a P2P (BMK), de AL/HG szinhez használható. A vegyületet a glicidátból BMK-ban savval (HCl aq. tökéletes illeszkedés) hidrolizálni kell. 1 kg BMK Gly-hez 3L conc. aq. HCl savra van szükség. kb. Ezután, ha a glicidátot savval melegítjük, hidrolízis következik be, BMK olaj szabadul fel (A-olaj).
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Kedves Dampier úr!

Ugyanez az arány számít a pmk gly esetében is? Tehát 1kg pmk gly 3L sav 37%?

Köszönöm 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mi a különbség a p2p és a p2pn között? Könnyű lenne a bmk glicidátot A-olajjá alakítani? A-olaj alatt azt értem, amit a darknet-en árulnak, hogy csak kénsavat és metanolt kell hozzáadni és máris képződik a speed paste. Köszi a segítséget.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p olaj, könnyebb szintetizálni metamfetamin. p2np - szilárd kristályok, egy reakció az amfetaminhoz (főleg)
Nagyon egyszerű, ha van HCl aq. 15% és több.
Kénsav, nem a legjobb reagens az átalakításhoz.
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hé testvér, köszönöm a választ. Nincs fényképem, de a BMK, amit beszélek neked, egy por. Mire lenne szükségem ahhoz, hogy ez az A-Olaj legyen, amit a sötét piacokon árulnak? Meg tudod mondani, hogy mennyi Mennyiségek Mennyiségek És És milyen műszerekre lenne szükség? Üdvözletem!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Az első lépéshez koncentrált vizes sósavra van szükség, körülbelül 3 literre 1 kg porra
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló barátom, mi a következő lépés a sósav hozzáadása után?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
80-90 * C-on történő hevítés 3 óra savval és keveréssel, külön réteg P2P vagy extrahálás után.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
hello william,
először is köszönjük, hogy megosztja velünk a tudását.
Tehát jól gondolom, hogy az olaj teljes kivonása a bmk-ből csak a következőkből áll?
1 kg port öntsünk 3 l hci savval és egy edényben 80°-ra vagy 90°-ra(?) melegítsük fel és addig keverjük, amíg két különböző réteg nem képződik, majd csak a felső réteget (p2p-olaj) habozzuk le?
hány százalékos legyen a HCI sav és pontosan hogyan változnak az arányok, ha több vagy kevesebb tisztaságú savat használok ?
pontosan mekkora a hozam?
változnak-e az összetevők arányai, ha változtatom a mennyiséget, vagy mind ugyanannyi marad, ha például 100gr bmk port és 300ml HCI-savat veszek?

Üdvözlettel
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Sziasztok ✌️

Most már sok órája olvasom végig a fórumot és nem értem, hogy miért nem jön soha részletes és teljes körű válasz.
Van ennek valami konkrét oka?
Sokan, akik nem rendelkeznek a szükséges tudással, mint te, elbizonytalanodnak a hiányos válaszoktól, mert nem akarnak hibázni.



Én is tudom, hogy csak kénsavval 37% vagy 1/4 conc. kénsav/metanol pasztát készíteni, ahogy azt Európában mindenki tudja.
Milyen alternatívát javasolnál?


Elválasztás elválasztó tölcsérrel lehetséges lenne, vagy mi lenne szerintetek a legjobb megoldás?
Egyébként semmi másra nem lenne szükség, mint amit fentebb leírtál?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Az Ön ismeretei szerint lennének-e más BMK termékek, amelyek ugyanezzel a kénsav és metanol/izopropanol eljárással előállíthatók?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az "A-olaj" szleng szarság zűrzavara nevetséges.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Remélem, ez annak köszönhető, hogy elválasztja a búzát a pelyva, így ez tartja még mindig érdekes, hogy ezt csinálni... ha minden felhasználó elkezdi, hogy a saját tétel piac kiszárad... és mivel ez szinte olyan könnyű néhány keresés, hogy ez kell lennie valamilyen rejtett ajtó csak látható találni a megfelelő szemüvegek ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ez egy negatív nézőpontból történő értelmezés... ha ok nélkül akarnám így nevezni, akkor azt írtam volna, hogy búzának nevezlek... szóval remélem, hogy tisztáztuk a helyzetet
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Haha igen, talán egy kicsit feszült az én oldalam, de emlékeznem kell csak a fókusz 1 dolog... és nem az anyanyelvem, így igen, igazad van... 🫡
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
1kg bmk-ből 650g P2P-t kaphat.
(fenaceton), amit jobb, ha tisztítunk... ebből kb. 30% amfetamin bázist kaphatunk (amit az emberek A-Olajnak hívnak)... kb. 195g.
Tehát jobb lenne P2NP-t venni, ebből reduktív aminálással kb. 700g amfetamin bázist lehet előállítani.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Helló, használtad már a NaBH4 reduktív aminációs eljárást? Szeretnék feltenni néhány kérdést.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Esetleg el tudná magyarázni a tisztítást lépésről lépésre?
És van-e valamilyen alternatívája a DCM-nek?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Még nem dolgoztam p2p-vel, mert nem csinálok metet, és teljesen kezdő vagyok ebben a játékban, csak néhány P2NP-t és amph-ot készítettem.
G. Pattonnak van egy szála,
"P2P szintézis BMK glicidátéterekből"
Nos leírás
 
Top