Breaking Bad asszisztens álláslehetőség az Ön városában!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Van egy kis szabadideje? Van kreatív elméd?
Készen állsz érdekes szabadtéri feladatokra
a városodban?
Egy helyi Breaking Bad asszisztensi állás vár rád!

Olyan emberekre van szükségünk, akik segítenek nekünk anonim módon különböző termékek mintáit szétosztani a városukban , bármelyik országban. Igazi profikra van szükségünk. Nem kell elküldened nekünk az irataid másolatát, nem kell készpénz letétet kérnünk tőled, amire szükségünk van, az a vágy, hogy izgalmas munkával pénzt keress a városodban vagy bármely más, általad választott városban. Részmunkaidős munkára több lehetőséget is kínálunk, és ha jól teljesítesz, nem csak némi pénzt kapsz, hanem a karrierépítés lehetőségét is a Breaking Bad profi csapatával.
Ne hagyd ki a lehetőséget!
Fontos tudnod: Olyan munkát kínálunk, amely teljesen kizárja a személyes találkozás lehetőségét bárkivel. Soha nem fogsz látni minket, soha nem fogunk látni téged, az ügyfelek soha nem fognak találkozni veled - egyedül vagy, és teljes online támogatást adunk.
Ha érdekel a Breaking Bad projekt, ha érdekel egy ígéretes munka a városodban vagy a régiódban, ha szeretnél képzést kapni és munkába állni - írj nekem
PM-ben, megbeszéljük. Csak 18+-osoknak.

Esetleg kereskedő vagy, és szeretnél üzletet nyitni a környékeden? Vagy talán szeretnéd növelni a vásárlók számát a városodban, és szeretnéd biztonságosan postai úton világszerte elküldeni az árut? Készen állunk arra, hogy segítsünk üzleted népszerűsítésében, segítsünk mintákat terjeszteni és visszajelzéseket szerezni, és megtanítsuk a terméked kézbesítésének és csomagolásának egyedi módjait. Segítünk felszabadítani a benned rejlő lehetőségeket, és a munka következő szintjére lépni. Az egyetlen dolog, amire szükséged van, az a vágy és a komoly hozzáállás. Írj nekem PM-ben, és megbeszéljük a dolgot.
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tetszik, amerre ez a platform halad :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Igen, valóban, nagyon lenyűgözött, amikor először botlottam a BB-be, és izgatottan várom a fejlődését! Tetszik, hogy honnan indult a platform, és milyen módon fejlődnek! Hajrá BB csapat !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Nagyon érdekel, további részleteket szeretnék megtudni
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Imádom ezt a fórumot. És támogatom minden tevékenységet.
Szintén szívesen látom a hasonlóan gondolkodó testvéreket, hogy megvitassák velem.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hé, hogy megy a barátom.im hihetetlenül érdekel néhány 2c-b vagy akár 2,5 trimethoxybenzald.remélem, ez nem egy helytelen hely, hogy azt mondjam, hogy.please törölje, ha igen
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Elnézést *3,4,5 trimetoxi-benzald*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ez érdekel engem, szívesen megismernék többet. Im több mint 18 éves, kétszer is.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
érdeklődő
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mulatságosnak találom, hogy egy gyógyszerszintézis és -forgalmazás fórumnak van egy "HR-menedzsere". Imádom, amikor a drogos emberek nem szokványos életét úgy állítja be, mint a nem drogos emberek teljesen szokványos életét. Ez egyfajta trollkodása a rendszernek összességében. Te sem mondhatsz nemet rá, hiszen akkor "támogatod a droghasználatot" azzal, hogy ebben a környezetben felvállalod az ideológiádat.

Jó, hogy itt vagy ember. Mindannyiunknak szükségünk volt egy menedzserre a fórumon, hogy kordában tartsa a frissítéseket! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Érdekli is, de beragadt az Egyesült Államokban tényleg akadályozza jól csaknem mindent...
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Érdeklődés
Érdeklődés PM nekem
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Remélem, minden jól megy :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Legjobb fórum valaha.. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hé haver én határozottan érdekel, ha van valami, amit kifejezetten volt valami a fejében, és im biztos, ahogy megismerjük egymást tudom mondani néhány rejtett tulajdonságok én van.
 
  • Like
Reactions: vis
Top