Meg tudja valaki erősíteni, hogy az "egyenesen az E-be" még mindig működik-e a piros 30-asoknál?

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Meg tudja valaki erősíteni, hogy az "egyenesen az E-be" még mindig működik-e a piros 30-asoknál?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
A "straight to E" kifejezés a "red hot 30's" kontextusában valószínűleg az MDMA (Ecstasy) szintézisének egy meghatározott prekurzor vagy reakcióútvonal felhasználásával történő előállítására utal. Az illegális kábítószer-szintézis kontextusában az "E" általában az MDMA-ra utal, a "red hot 30's" pedig egy adott reakciókörülményre vagy hőmérsékletre utalhat.
Ha a "red hot 30's" egy adott hőmérsékletre vagy reakciókörülményre utal, kérjük, ezt is tisztázza. Több kontextus lehetővé teszi számomra, hogy pontosabb és hasznosabb választ adjak Önnek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Straight to e egy extrakciós technika, ami egyenesen efedrint jelent, de straight to b "egyenesen bázisra" a természetben egy A/B , I went straight to bass.its egy alternatívája egy A/B exr Red 30-asok kis kerek piros 30mg pszeudoefedrin tabletták.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Köszönjük a pontosítást ✌️
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
2009-ben kipróbáltam az egyenes E extrakciót körülbelül 14 gramm egész tablettával. Volt néhány 12hr 120-as és néhány walphed 60-as. Az egészet összedaraboltam, és amint az oldószerek elérik a szükséges hőmérsékletet, az ál azonnal szilánkokká vált, és kiszűrtem a folyadékot. 98%-os hozam! És a p-tápanyag szabadbázisú volt. Betöltöttem egy kis pipát és elszívtam. Csodálatos extrakciós technika. Szeretném újra kipróbálni, de inkább nem költenék 100 dollárt oldószerekre, ha nem fog működni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem ültem le és nem néztem meg a straight to e körülbelül 10 éve, az általam használt módszer a második a thr thread "efedrin extrakció a tablettákhoz" című szálban felvázolt technikák listáján. Az utolsó és egyetlen alkalommal, amikor megpróbáltam a kis vöröseket, rózsaszín drogot kaptam, amely úgy nézett ki, mint a hamis szar. Semmi, amit találtam, nem strandolt ki. A legjobb, ha lekaparod vagy alkoholba áztatod őket, amíg a festék teljesen el nem tűnik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Azt is ki akartam emelni, hogy szerintem azt mondja, hogy a szabadbázisú metamfetamin füstöléséről beszél, ami szobahőmérsékleten olaj, maró és kellemetlen. Mindig azt hallottam, hogy szörnyen megégeti a torkodat, ha megpróbálod elszívni.
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Nem uram, én a pszeudóról beszélek, amit a straight to E segítségével vontam ki. Freebase formában volt, és valóban el lehetett szívni, mint a kábítószert. Megbarnult és szar íze lett pár slukk után, de fel is ébredtél tőle.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Van írása/részletei erről a technikáról? Szeretném kitalálni és rávenni az EP/PSE-t, hogy xtallizálódjon ki az oldatból - elég magas, vagy "megfelelő" hőmérsékleten?
Úgy tűnik, mintha nagyon tiszta lenne, és sok időt takarítana meg, ha lehetséges. Egyenesen az alaphoz és a gázhoz valószínűleg a következő legjobb dolog, de lehet, hogy nem működik olyan jól előzetes oldószeres extrakció/mosás nélkül.
Próbáltam már csak bedobni a red hots-t egy shake and bake-hez, és nem kaptam jó eredményt ahhoz képest, mint amikor először metanollal extraháltam. Lehet, hogy ez a pontos oka a kudarcnak, de az is lehet, hogy nem - de elég biztos vagyok benne, hogy a végtermék minőségét befolyásolja. Javasolnám, hogy szánjon időt és erőfeszítést arra, hogy megbizonyosodjon arról, hogy minden összetevő optimalizáltan megy a reakcióba.
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3

Reagensek.

  • 91- 99%-os izopropil-alkohol (drogéria)
  • MEK metil-etil-keton (festék / barkácsáruház)
  • VM&P naftát - nincs helyettesítés (festék / barkácsáruház)
  • (Ne használjon Colemans-t, pet-étert, öngyújtófolyadékot stb.)
  • Xilol (festék / barkácsbolt)

Szárítási segédanyagok.

  • (drogéria/élelmiszerüzlet)
  • só (élelmiszerüzlet)

Az eljárás összefoglalása

  1. Készítsen extrakciós folyadékot.
  2. Tegyük az egész tablettákat a főzőpohárba.
  3. Adjunk hozzá extrakciós folyadékot.
  4. Forrásig melegítsük, kevergetve, amíg a tabletták feloldódnak.
  5. Forrón szűrjük át a lombikba.
  6. Ismételjük meg kétszer.
  7. Az egyesített extrakciókat tegyük vissza a tiszta főzőpohárba.
  8. Adjunk hozzá xilolt
  9. Melegítsük 105 °C-ra, hogy az alkohol kiforrjon.
  10. Szűrjük ki a pszeudo HCl-t.
  11. Mossuk ki az ál-HCl-t MEK-kel, és hagyjuk megszáradni.

Eljárás
1)
Minden felhasznált tablettás doboz esetében: egyesítsük a következő oldószereket és szárítóanyagokat egy tiszta főzőpohárban, a következő sorrendben:
70 ml izopropil-alkohol
70 ml VM&P naftát
2 g só
4 g szárított epsomi só vagy szárított mosószóda

2) Néhány percig keverjük üvegpálcával, majd hagyjuk 10 percig ülepedni. Attól függően, hogy mennyi víz volt az izopropil-alkoholban kezdetben, a keverék 2 rétegben vagy 1 rétegben fog leülepedni, alul nedves szilárd anyagokkal.

Miért nem használunk kezdetben előre megszárított oldószereket? - ez teljesen rendben van, ha van ilyen, de én azt vettem észre, hogy az izopropil és a naftalin együttes hozzáadása szinte mindig felszabadít némi vizet, függetlenül attól, hogy mennyire voltak szárazak előtte, ezért ezt a lépést nem hagynám ki.

3) Szűrje ezt az elemeyer-lombikba, hagyja hátra a szilárd anyagokat vagy az alsó folyékony réteget, majd ezt az oldatot tegye át a második tiszta főzőpohárba.

4) Az egész tablettákat tegyük a harmadik tiszta főzőpohárba.

Miért egész tablettákat? Nem kell őket előbb ledarálni? - nem, igyekszünk a veszteséget minimálisra csökkenteni, és az őrlés nem szükséges, mivel az izopropil/benzin keverék nagyon jól feloldja őket.

5) Öntsünk 1/3 oldószerkeveréket a tablettákra.

6) Helyezzük a főzőpoharat a főzőlapra, és közepes magas hőfokon forraljuk fel. Használja a kis ventilátort, hogy megakadályozza a gőzök felgyülemlését. Időnként keverje meg egy üvegpálcikával, amíg a tabletták porrá nem oldódnak. Hagyja forrni 1-2 percig.

7) Helyezzen egy szűrőpapírral ellátott tölcsért az elemeyer-lombikba. Forrón szűrje le az oldószeres keveréket, a szilárd anyagból minél többet hagyva a főzőpohárban.

8) Tegyük vissza az esetleges szilárd anyagokat a főzőpohárba, és ismételjük meg az 5-7. lépést kétszer, egyesítve az extrakciókat az elemlombikban.

9) Minden egyes felhasznált tablettásdoboz után adjunk hozzá az egyesített extrakciókhoz:
- 50 ml xilol

10) Vigye vissza az extrakciós keveréket az üres oldószeres főzőpohárba, és helyezze a főzőpoharat a főzőlapra. Forraljuk fel a kis ventilátor segítségével, hogy megakadályozzuk a gőzök felgyülemlését. Forraljuk, amíg az oldat el nem éri a 105 °C-ot.

11) Egy tiszta tölcsér és szűrő segítségével papírszűréssel szűrje le az ál-HCl-t, amíg az oldat forró.

12) Öblítse le az ál-HCl-t bőséges mennyiségű MEK-kel, amíg a tölcsérben van.

13) Vegye ki a szűrőt és a szűrőpogácsát a tölcsérből, és hagyja teljesen megszáradni. (nincs többé MEK-szag)

14) Mérjük meg és élvezzük, a hozamnak 80 % és 90 % között kell lennie Bevezetés
 
Top