Question Tud valaki segíteni egy sajtó számára vegyi anyagok beszerzésében?

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Megpróbáljuk megnyomni a xanaxot, az adderalt és az oxit. Szeretnénk fizetni a szükséges fő vegyi anyagok beszerzésének segítségéért. Megértem, hogy elegendő kutatással képes lennék megtalálni, amit keresek, de inkább csak azért fizetnék, hogy ez megtörténjen, és ez a lépés befejeződjön. Elég elfoglalt ember vagyok, és értékelem a segítséget. Fog fizetni xmr. Csak keres, hogy elkerüljék a csalások és a felhasználók rossz szándékkal, és úgy vélem, fizetni az információért vezethet gyorsabb és megbízhatóbb eredményeket. Köszönöm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sokkal inkább segítségre lenne szükségem az egyes felsorolt tabletták hatóanyagának a megtalálásához. Megpróbáltam a legnépszerűbb módon prcuring összetevők itt, de eredménytelenül. Köszönöm, hogy időt szán az utazásom szórakoztatására. Megfelelő kompenzációt tudok nyújtani a segítségéért és szolgáltatásaiért.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Én vagyok a The Maker. its lehetséges, hogy tudok segíteni, mert jelenleg egy hasonló projekten dolgozom. Az összetevők, adagok és anyagok könnyen rendelkezésre állnak, de a képletet nem olyan könnyű kiszámítani. Van egy szabadalom az Adderall márkanevére és formulájára, amely csak farmakológiailag helyesen összetett, ahol a leginkább hasonló, mert nincs mód arra, hogy megkapja a porciókat, csak meg kell értenie, üzenetet küldhet nekem, és esetleg megoszthatjuk a jegyzeteket.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Mit ért fő vegyi anyagok alatt?

A fő vegyi anyagok a hatóanyagok. A többiek a segédanyagok.

Vagy a főanyagok szintéziséhez prekurzorokra van szükség?

Több információra van szükségem arról, hogy mit csinálsz most, és milyen eredményeket vársz.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Elnézést kérek, inkább úgy kezdtem, hogy a hatóanyagot akarom, de látom, hogy nehézségekbe ütközhetek olyan termékek esetében, mint az M30 replikák vagy az adderall replikák. Most már inkább hajlamos vagyok arra, hogy segítséget kérjek a prekurzorok előgyártásához, hogy szintetizáljam a fő összetevőt. Szükségem van segítségre a tabletta létrehozásának folyamatában, és olvastam. Szeretnék egy részletes magyarázatot a tabletta létrehozására, a képletre, a festék és a bevonat arányára, és melyik szintetizáló módszer lenne a legtermékenyebb az Anphetemine létrehozásához az adderallhoz és különböző más tablettákhoz. Szeretnék valakit, aki nem bánja, hogy időt szán arra, hogy végigkísérjen velem ezen az úton, és szívesen fizetnék valakinek azért, hogy időt szán rá.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Nem a hatóanyagok könnyen megvásárolhatók, és így a nem hatóanyagok, mint a laktit és a nátrium-szacharin, amelyek arányosításához segítségre van szüksége. Csakúgy, mint a tabletták fizikai előállításához szükséges anyagok. Szüksége van egy turmixgépre, egy tablettanyomó gépre, egy pásztázó készülékre, egy pneumatikus permetezőre, és egy polimer keveréket kell létrehoznia a tabletták bevonásához. A nehéz részek a színezékek cseréje lesz a gépben, hogy különböző tablettákat készítsen, és a megfelelő bevonatréteg felhelyezése a tablettákra. Ez egy 1200-1500 dolláros projekt, de ez az ajándék, amely folyamatosan ad. Amit csinálok, és amit remélem, hogy elérhetek, az egy kicsit bizalmas jelenleg, és nincs olyan előzményünk, amiről beszélhetnénk. Bár én legális vagyok, én csak egy vagyok a sok igazi Heisenburgh közül.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük! Feltételeztem, hogy az egyik legnagyobb kihívást jelentő lépés a színezékek megfelelő mérése és keverése lesz, hogy a gyógyszeripari színhez hasonló színt kapjunk. Voltak problémái a hatóanyagok biztosításával? Látom, hogy néhány hatóanyagot könnyebb beszerezni, mint például a benzo hatóanyagot, azaz a xanaxot, az opiodok hatóanyagával szemben, azaz az Mbox m30-at. Gondolom, ez annak köszönhető, hogy bizonyos tételek teljesen betiltottak Kínában. Nekem nehézséget okoz az utóbbiak hatóanyagainak biztosítása. Vajon a hatóanyag egy kötőanyaggal kombinálva például firmapress működik? Nehezen találom meg az amfetamin hatóanyagot, amely könnyen elérhető anélkül, hogy valamilyen dokumentumra lenne szükségem Kínából vagy az államokból.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Bocsánat Marvine Popcorn Úgy válaszoltam a megjegyzésére, mintha kérdést tett volna fel. Ez csak az én művelt és tapasztalt véleményem.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Elnézést a késői válaszomért, de jelenleg ugyanezen a projekten dolgozom. Ha szeretné cserélni a kapcsolatokat nem probléma velem.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Csak azt szeretném mondani, hogy a válaszai nagyon intelligensek barátom, én is ugyanolyan érdeklődést mutatok ezen a területen. Nem bánja, ha hozzáfűzöm?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA tabletta nyomdagépek

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Alaposan össze kell kevernie a Firm Press & hatóanyagokat.
Ezután szárítsa meg a port megfelelően, és azonnal nyomja meg, különben a vegyi anyagok elkezdenek elválni, majd fehér pontokat kap a tablettákon.
 
Top