Megnézhetem ezeket a kristályokat?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Hogy néz ez ki az Ön számára? Csináltam néhány dolgot. Ammónium-kloridot és formaldehidet melegítettem egy Alihn kondenzátorral és 110°-os fordulatszámú vákuumillesztéssel a tetején és vákuumszivattyúval néhány órán keresztül, majd hagytam kihűlni és szűrtem. Ezután pár órán keresztül vákuum alatt desztilláltam a folyadékot, majd a desztillátumot lecsapoltam, hagytam kihűlni és leszűrtem. Ezután még párszor sűrítettem és szűrtem. Fogtam a 3-5. szűrleteket, és 30 percig refluxáltam metanolban, amit kétszer desztilláltam egy kancsó szélvédőmosó folyadékból, és kétszer forró szűréssel szűrtem. Hagytam kihűlni a fagyasztóban, leszűrtem a kristályokat, majd leöblítettem őket azzal a folyadékkal, amit 3 kancsó fehérítőből desztilláltam, amiben 60 ml aceton volt, és egy éjszakán át kint hagytam, majd dekantáltam. Vettem egy kis etil-acetátot, és feloldottam benne némi 2-b-4-mp-t, majd hozzáadtam az előző megbeszélésen levő kristályokat és 2,63 gramm NaOH-t és 100 ml vizet. Ezt 60°c felé melegítettem kb. 30 percig. Ezután vákuum alatt addig desztilláltam, amíg nagyon kevés folyadék maradt. Ezután adtam hozzá egy kis acetont és sósavat, amíg a ph papírom úgy nézett ki, mintha 5 lenne a füzetben. Hosszú időre betettem a fagyasztóba. Ez csak az én durva visszaemlékezésem a történtekről. Amikor visszajöttem ez volt a folyadék alján. Soha nem láttam még ezt a bizonyos dolgot. Soha nem éreztem a szagát. Soha nem éreztem az ízét. Ez nem oldódott fel sem abszolút acetonban, sem abszolút izo-ban.
UD65BCwu8I
2DJivUCXyl

Biztosan nem az, amit az elején a lombikba tettem. Nem ammónia szaga van, és hála istennek biztosan nem olyan, mint a 2-b-4-mp, azt a szagot soha nem fogom kiverni az orromból.
Égettem egy keveset, nem volt határozott szaga. Volt illata, de semmi olyan, amire rá tudnám tenni a kezem. A füst nem égette az orromat és nem könnyezett a szemem. Úgy néz ki, mint valami, amit meg kellene mentenem? Mi a következő teszt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Hát baszki, elég méretes vonalat szippantottam fel, kb. 0,080-0,100 g. Égett, de nem túl rosszul. A megfelelő mennyiség az olvasottak alapján. Semmi, semmi aktivitás. Hr 88 bpm 15 perc után. Azt hittem, hogy jól nézett ki ( nem jól, de jól) követte a szintetizátorokat szorosan....nem tudom, hogy mi ez, de nem teszi a dolgát. Strike 2. 2 kudarc. Azt hiszem, biztos nem sikerül metilammónium-kloridot készítenem. Örülök, hogy csak 5g-ot próbáltam egyszerre.
Ez elég kiábrándító, de tudtam, hogy a kémia tanítása nehéz lesz. Vissza a rajzasztalhoz 🚮
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28

Látta a vákuumdesztilláció előtt a különböző rétegeket? Az EA-ban afaik, ennek nagyon nyilvánvalónak kell lennie.

37598 melléklet megtekintése
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nem is emlékszem, de legalább dupláznom kellett volna, mielőtt kidobom, mert naponta szívok metamfetamint és cracket, és anélkül, hogy néhányszor átkristályosítanám, 100mg valószínűleg nem csinál semmit. Élsz, tanulsz. Néha egy személy hozzászól egy régi hozzászóláshoz, amit én kommentáltam, és vagy egyre butább vagyok, vagy pokolian beszélek, mert valahogy tanítom magamnak a dolgokat. 😅
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Olvadáspont ?
Marquis reagens ?
Liebermann-reagens ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nem is gondoltam arra, hogy kipróbáljak benne reagenseket, megvásároltam az olvadáspontot, ami nagyon közel volt a megfelelő számhoz. Néhány fokon belül
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Már minden megvan, amire szüksége van a marquis reagens elkészítéséhez, de jó újdonság az olvadásponthoz
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ez egy régi szál, és ez az anyag már régen eltűnt, igen, gyakorlatilag mindent teszteltem a Marquis-val, sok gyógyszerrel és hamisítószerrel reagál. A 3 cent, amibe kerül, megéri az árát. Van egy kis CH³NH²HCL a fagyasztóban, amit múlt héten készítettem, és szeretném ezt a reakciót ezúttal más oldószerben lefuttatni, mivel sok panaszt hallottam az EA-ra vonatkozóan.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ez nagyon ismerősnek tűnik, mint a legtisztább, fény alatt vörös, állítólag amfetamin, amelynek olyan szaga van, mintha most bontottad volna ki az 1 literes acetonos üveget. Úgy értem, ez valami nedves vagy valami ilyesmi? Nem lesz kemény, miután hagyták száradni egy űrzsákban néhány karcolással a rossz, hogy jól meg tudjon száradni? És nem akarlak paranoiássá tenni, de a Breaking Bad-ben csináltak Ricin-t, ami valahogy ugyanígy néz ki.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
A "tiszta" amfetamin itt acetonszagú. Ha lehetséges, készítsd el egy kis puha vagy szilárd kőzetben, és tedd a telefon zseblámpa alá
 
Top