Question Elindíthatom a laboromat egy lakásban?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Szeretnék amfetamint és MDMA-t készíteni, van valami probléma csinálni egy lakásban?
Azonnal költöznék egy másik helyre, de a következő hónapokban nem tudok. Nincs pénzem mindenre, már a vegyszereket és az üvegeket is meg kell vásárolnom.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Erősen tanácsolnám, hogy ne indítson laboratóriumot saját otthonában vagy olyan helyen, amely könnyen visszakövethető.

Jó kiindulási helyszín lehet egy garázs (készpénzzel fizetve, hamis személyi igazolvánnyal), hogy a lehető legnagyobb anonimitásban maradjon.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Soha nem fogok gyanús vegyszereket kapni, amelyeket a lakásomra szállítanak. Ezzel az óvatossággal probléma a van a labor az otthonomban megoldódik?

Jobban aggódtam a zajok és a szagok miatt... Túl sok zaj és szag egy lakásban?
Itt van az előnye, ha valaki szagot érez az utcáról, nem tudja, hogy melyik épületből származik, ez az előnye egy házzal szemben!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
A következő problémája a szagok, a barátok és családtagok látogatása vagy a szomszédok gyanakvása lenne. Hogyan tervezi mindezek kiküszöbölését?
Különösen a szagokat.

A prekurzorok és a laboratóriumi berendezések beszerzése is 100%-ban névtelen? Ha nem, akkor az Ön ellen indított nyomozás nagyon gyorsan elvezetheti a LE-t az első helyre, ahol feltételezhetően a laboratóriumát vagy a prekurzorokat találják, vagyis az otthonába!

Nem tévedsz a feltételezéseddel, bár vannak módszerek, hogyan tudnál a lehető legtöbbet kivonni a szagokból, például ózongenerátorok és a kipufogó/szűrőrendszer vízalapú megoldáson keresztül történő vezetése a szűréshez.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Bocsánat, ennyi kérdés... amfetamin szintézis van szaga, ha p2pn és higany módszert használok?
Megnéztem de videót 10 grammra, nagyon kis mennyiség, de egyszerre 5 ilyen reakciót tudnék csinálni. Ha tudnék 100g amfetamin naponta volt egy jó kezdet!

Marihuána termesztő voltam és ózon generátorokat árultak szaglásra, hogy szénszűrővel együtt használjam. Soha nem vettem ózongenerátort, mert a szénszűrők 100%-ban eltávolították a szagot. Marihuánával 2 kg szén, kb. 12 dollár, elég ahhoz, hogy 1 évig eltávolítsa a szagot egy szobából. De vegyszerekkel a szén nagyon gyorsan telítődne.
Az ózongenerátorok működnének az amfetamin előállításához?
Lehet, hogy a tengervízzel való vezetés nem jó ötlet, mert a szénszűrők kevésbé hatékonyak, ha a páratartalom nő.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Én inkább az MDMA-ra és az amfetaminra gondoltam, ha könnyen eladható 4mmc talán megtehetném! Mert nekem is el kell adnom, nem csak gyártanom.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ne aggódjon!

Igen, lesznek szagok és mérgező füstök, amelyeket újrahasznosítani/csökkenteni kell. Szerintem a legjobb, ha egy aktív szénszűrő rendszerrel dolgozunk, amelyet a reaktor fölé helyezünk, pontosan oda, ahol a szagok/gőzök forrása van. Ez a szénszűrő kombinálható egy ózongenerátorral, ugyanúgy, ahogyan a gyomnövényeknél is teszik, pontosan!

Feltételezném, hogy ugyanúgy működne, mint a szagok túl széleskörű elterjedésének megakadályozására, nem pedig a mérgező füstök elleni küzdelemre...

A vízen keresztül való vezetés tulajdonképpen olyasmi, amit elég gyakran látok, ahogy az alábbi képen is látható (jobb oldalt a sarokban), szóval nem baj, ha laborban csinálják:

OHApPCe2Vh


Ez nem 100% víz, hanem egy oldat valamivel, amire most nem emlékszem pontosan.

Ezt a cikket is megnézheted referenciaként:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
 
Top