Használhatom-e a STAB-ot a bór redukcióban

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Van STAB Azt hiszem, a neve nátrium-triacetoxi-borohidrid. A kérdésem az, hogy használhatom-e ezt a PMK bór redukcióban.

Köszönöm.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Van STAB Azt hiszem, a neve nátrium-triacetoxi-borohidrid. A kérdésem az, hogy használhatnám-e ezt a PMK bór redukcióban.

Van 100L helyem, és próbálok arra összpontosítani, hogy a lehető legnagyobb hatékonysággal fusson. Jelenleg al/hg-t használok, és remélem, hogy a 100L-es reaktorban 4kg-ra méretezem, hallom, hogy a bór redukcióval egyszerre sokkal nagyobb reakciót tudok illeszteni, és sokkal biztonságosabb(?)/alacsonyabb hőmérsékleten is futtathatom, valamint növelhetem a hozamokat, és nincs higany a laboratóriumban.

Azt mondták nekem, hogy az all/hg csak 70%-os hozamot jelent? Én azt hittem, hogy 90+ az, amit én kaptam.

Köszönöm.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nátrium-triacetoxi-borohidridet szeretne használni, vagy azért kérdezi, mert nem fér hozzá nátrium-borohidridhez, ahol él?
A nátrium-borohidridet Európában 120 euró/kg bankszámlával vagy Kínából 115 euró/kg bitcoinnal ugyanattól a beszállítótól pmk glicidát.
 
Top