Tudna nekem egy képletet adni arra, hogyan lehet a fenetilamint metamfetaminná alakítani?

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Sokat kutattam arról, hogyan lehet a feniletilamint metamfetaminná alakítani, de ha megnézzük a képleteket, amit találok.
Ts0aV6pLqg


megkérdeztem a barátomat, de azt mondta, hogy nem lehet átalakítani metafetaminná, de azt hiszem, a feniletilamin átalakítható a hazánkban értékesített feniletilaminná Értékelném, ha tudna segíteni nekem, nagyon örülnék, ha megmondaná, milyen anyagokat fogok vásárolni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Megteheti, de annyi pénzt kell költenie, hogy kereskedelmileg haszontalan akció lesz, és valószínűleg jó kémiai ismeretek és felszerelés nélkül nem tudja megtenni.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
tudna segíteni nekem, hogy milyen felszerelést vásároljak van körülbelül 200 gramm feniletilamin a kezemben szeretném ezt a metamfetamin kristályt készíteni tudná elmagyarázni, hogyan kell ezt csinálni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nincs gyakorlati kézikönyvem. Ez egy haszontalan út, ahogyan azt már mondtam.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Kíváncsi vagyok, hogy egy nap elég drogot fogok-e ahhoz, hogy úgy válaszoljak, mintha egy szót sem olvastam volna abból, amit nekem mondanak, és azzal dicsekedjek, hogy 200 g kereskedelmi étrend-kiegészítővel rendelkezem, mint a 2,5-dimetoxibenzaldehiddel.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
van egy olcsó metamfetamin recept, amelyet egyszerűen kézzel lehet készíteni
 
Top