Tudsz füstölni 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek vagy tudja-e, hogy a 4mmc mefedron elszívható-e?

Köszönöm
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tiszta rák
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Lehet mérgező, ha u füstölni csak apvp lehet
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
talán elpárologtathatod
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tudom, hogy az üvegpipában lehet szívni a metet, csak kíváncsi vagyok, hogy ez ugyanaz volt-e?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Nincs
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nem lehet metamfetamint szívni, a dohányzás azt jelenti, hogy elégetjük. A gőznyomás növeléséhez meg kell emelni a hőmérsékletet, hogy elgőzölögjön. :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
A 4-MMC dohányzása általában nem tekinthető biztonságosnak vagy hatékonynak. A mefedront nem dohányzásra szánják, és ennek során a vegyület más, potenciálisan káros anyagokra bomolhat, mielőtt a véráramba kerülne. Ez csökkentheti vagy megváltoztathatja pszichoaktív hatását. A mefedron hatása füstölve kiszámíthatatlan, mivel az adagolás módja megváltoztatja a drog felszívódásának és metabolizálódásának módját. Ez a hatások kiszámíthatatlan kialakulásához vezethet, ami megnehezíti az adagolás szabályozását és növeli a túladagolás kockázatát.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
94
Points
28
Egyszer kipróbáltam, mielőtt megismertem volna az itt felsorolt biztonsági információkat. Határozottan megégettem, kaptam egy rohanást, de ez hasonló volt a szippantáshoz, és nem tartott olyan sokáig, fejfájást kaptam, (valószínűleg agyrákot kaptam @armanimani haha) ez hülyeség volt, ne csináld lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
94
Points
28
Ez a bejegyzés még inkább elgondolkodtatott a szippantásról! És OK, most éppen teljesen szippantok, de azt hiszem, ez még mindig egy jó és "a témához kapcsolódó" tipp!:

Próbáld meg mindig csak EGY orrlyukat használni, tedd azt a "mágikus autópályáddá", és hagyd szabadon a másikat a légzéshez, a kényelmes élethez stb.
Ez a módszer néhány dolgot elért nálam;
Nagyon jó a túl korai újraadagoláshoz, elismerem, hogy az óra várakozása nehéz lehet... Ha a Mágikus autópályám még mindig ki van akadva, talán nem most van itt az ideje, hogy megpróbáljak még több cuccot feldugni oda(?) "Nagyszerű munka Kurt!"

A SO kevésbé valószínű, hogy gyanús lesz anélkül, hogy minden véletlenszerű szipogás folyik a lakásban, amikor otthon vannak!

Nem leszel állandóan buta szájhős!

Amikor lefelé jövök, nem számít, mennyire tiszták az orrlyukaim, a Varázslatos országút mindig újra elkezd lángolni (biztos vagyok benne, hogy több édes, édes Miau Miau-t akarok) De mint bárki, aki kipróbálta ezt a szart, tudja, nincs alvás... BROOKLYN-ig! (vagy nagyjából 5-6 óra utánig nem), úgyhogy meg kell terveznem, hogy mikor állok le a napra. Egy tiszta orrlyukkal tényleg kurvára tudok aludni, és el sem tudom képzelni azt a rémálmot, hogy mindkét arclyuk egyszerre eltömődik.... Elég biztos, mert ismerem magam, azt mondanám, hogy "fuck it", és még többet szippantanék, csak hogy kinyissam őket, így alapvetően valószínűleg soha többé nem aludnék.

Évtizedekkel ezelőtt törvényesen orrspray függő voltam, és kurvára szörnyű volt, csak néhány kiválasztottnak. kívánnám ezt a bizonyos borzalmat. Képzeld el, hogy kétóránként KELL valami, csak azért az orvosi hatásért, hogy kinyíljanak az orrlyukak. Két kibaszott hétbe telt, mire elmúlt a szar. MARADJ TÁVOL A STIMULÁNS ORRSPRAYKTŐL! (kivéve, ha más indítékaid vannak? ;) )

Utolsó tipp tőlem mára: tiszta sóoldat (Arm & Hammer van egy nagyszerű gyógyszermentes) orrspray nagyon hasznos körülbelül harminc perccel az "aktus" után, hogy tisztítsa meg a maradandó gyógyszeres ízt, majd megpróbálok tervezni körülbelül húsz perccel a következő sor előtt, és ismét orrspray-t használok, elképesztő a különbség, amit érzek, és nagyon hasznos, a másodlagos arc légzőkészüléke felnéz és megköszöni!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ha Ön az Öngyilkos osztag főnöke

Próbáld ki
 
Top